Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows 7 x64 zmiana przycisku u¶pij na zamknij

19 Kwi 2013 10:45 3249 11
  • Poziom 27  
    Witam serdecznie, mam mały problemik z którym nie mogę sobie poradzić.
    Posiadam klawiaturę Logitech MK320 która ma przyciski szybkiego dostępu, najbardziej mi zależało na jednym przycisku który wła¶nie jest czyli tak jakby zasilania a dokładnie wył±czanie komputera. Problem polega na tym ze jest to przycisk od u¶pienia, i teraz pytanie - jak zmienić w systemie żeby ten przycisk u¶pienia na klawiaturze odpowiadał wył±czaniu komputera?. Dodam że w opcjach zasilania->po naci¶nięciu przycisku u¶pienia nie mam opcji wyboru ZAMKNIJ s± standardowe nie rób nic, u¶pij, hibernacja. Czy jest jaka¶ opcja to zmienić?

Dodam że jak w systemie zmienię na nie rób nic to przycisk nic nie robi.

PS. Proszę o poważne wypowiedzi. :-)
  • Pomocny post
    Poziom 31  
    Posiadasz sterowniki do klawiatury? W oprogramowaniu powinna być zmiana zadania dla klawiszy/przycisków.
  • Poziom 27  
    Problem w tym ze nie ma żadnych ustawień w sterownikach.
  • Poziom 27  
    W tym Setpoint mogę tylko ustawić powiadomienie o niskim poziomie baterii :-)
  • Poziom 11  
    Klawiatura na usb czy PS2?
  • Pomocny post
    Poziom 30  
    Zatem zrób tak:

PPM na Pulpicie -> Personalizuj -> Wygaszacz ekranu -> Zmień ustawienia zasilania -> Zmień ustawienia planu -> Zmień zaawansowane ustawienia zasilania -> Przyciski zasilania i pokrywa (tutaj).
  • Poziom 27  
    GallusAnonimus napisał:
    Zatem zrób tak:

PPM na Pulpicie -> Personalizuj -> Wygaszacz ekranu -> Zmień ustawienia zasilania -> Zmień ustawienia planu -> Zmień zaawansowane ustawienia zasilania -> Przyciski zasilania i pokrywa (tutaj).

USB 2.0
    Tak wła¶nie robię i tam jest : nic nie rób, u¶pij, hibernacja. Tylko pod klawiszem Power jest nic nie rób, u¶pij, hibernacja, wył±cz.

Windows 7 x64 zmiana przycisku u¶pij na zamknij Windows 7 x64 zmiana przycisku u¶pij na zamknij

Może w rejestrze co¶ trzeba dodać?
  • Pomocny post
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Kod: text
    Zaloguj się, aby zobaczyć kod

• Poziom 27  
    WojtasJD napisał:
    Kod: text
    Zaloguj się, aby zobaczyć kod

U mnie to niestety nie działa.
  • Poziom 27  
    Spróbuj programem KeyTweak u mnie da sie przestawić funkcje danego klawisza.
  • Poziom 27  
    WojtasJD dzięki zadziałało. trzeba było wcisn±ć: Przywróć ustawienia domy¶lne planu.

Na Windows 8 x64 tez działa :D