Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Błąd połączenia multiroomu

Barbara Pieczetowska 19 Kwi 2013 12:30 762 2
  • #1 19 Kwi 2013 12:30
    Barbara Pieczetowska
    Poziom 1  

Może komuś uda mi pomóc!!! zostałam sama z problemem zachciało mi się multroomów.
    W marcu ubiegłego roku podpisałm umowę z N zostały podłaczone trzy multiroomy (swith) wszystko było ok przez około 3 m-cy .Padł pierwszy(błąd połączenia multiroomów).Rozmowa z działem technicznym N nic dała chcąc ogladac trzeba było resetowac.Po znów około 3 m-cach taki komunikat pokazał w nastepnym multiroomie i na koniec padł trzeci .Kiedy któregos dnia w czasie ogladania filmu 8 razy rozłączył sie multiroom nie wytrzymałam i znów zadzwoniłam do działu technicznego N spedziłam z słuchawką przy uchu i bieganiu po pokojach 1,5 godziny i nic to niedało na koniec zostałam poinformowana że jest koniecznośc zakupu ruterów.Zakupiłam dwa (żeby na prózno nie pakowac w koszty) podłączyłam ale zaczeło sie to samo co na swithu więc myslałam że cos pokreciłam przy podłączniu i poprosiłam kolege który u ciebie zakładał i wszystko działa.Okazało się że wszystko jest prawidłowo podłączone.
    Jestem juz bezradna nie chcę juz wydzwaniac do N bo nic nie daje oprócz rachunku za telefon

0 2
  • #2 19 Kwi 2013 14:01
    Artur k.
    Admin grupy audio

Nie da się Tobie pomóc przez internet. To trzeba zobaczyć osobiście, na miejscu.
    Przenoszę do działu użytkowego, jednak nie wróżę sukcesów.

0
  • #3 19 Kwi 2013 14:57
    514242
    Poziom 20  

Proponuję wziąć dekoder od muliroomu z kartą i udać się punktu N (teraz to już chyba NC+). Znajomy miał podobny problem, a przyczyną okazała się karta w dekoderze. Po wymianie problem zniknął.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo