Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Vialle lpe 6.4 - Nie działa gaz, miga czerwona dioda

19 Apr 2013 19:42 3156 3
  • Level 10  
    Witam, instalacja z 2008r, 50tys.km. już wysłużyła bez najmniejszych problemów... Lpi przestało działać po wymianie świec... Wiem że nie ma to nic do niczego ale właśnie wtedy... Przy okazji przetarłem kabelek od zasilania fajkocewek i wogóle auto nie paliło, jednak po poszukiwaniach zlokalizowałem przetarcie i zaizolowałem... Wcześniej instalacja gazowa chodziła bez najmniejszych problemów... Dzisiaj byłem na komputerze s-tech i wszystkie parametry w normie i wg gazownika instalacja działa, ciśnienie na pompie jak fabryczne, sterowanie wtrysków w normie, odczyty z sond lambda ok itd. Po odpięciu wtryskiwacza gazowego silnik nadal pracuje równo także na gazie nie chodzi... Bardzo dziwna sytuacja, na kompie wszystko jak trzeba a na centralce miga czerwona dioda... Nie mam już pomysłu, na 99% coś przetarłem albo jakiś kabelek się urwał, szukałem ale nic nie znalazłem... Macie jakieś sugestie
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 13  
    Według mnie jakiś kabelek się musiał oderwać. Może podczas wycierania kabelka wyrwałeś jakiś przypadkowo. Zobacz jeszcze raz.
  • Level 10  
    Sprawdzałęm może 10 razy, na oko wszystko ok i na swoim miejscu...