Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ericsson T65 nie da się wykonywać połączeń. Telefon przywieziony z Grecji

BOSSMAN26 24 Feb 2005 21:18 1161 5
    BOSSMAN26
    Level 16  
    mam w/w telefon ale niemoge z niego korzytc wpadkowałem w niego karte i nic nie moge dzwonic owszem wybiore numer i prubuje sie łaczyc ale to wszystko tekefon jest z zagfranicy z Grecji posada wewnętrzną pamiec mnie osobiscie to dziwi gdysz nie mamzielonego pojecia o telefonach kom a te z którymi miałem kontakt wszystko miały na kartach SIM a ten ma ksiazke i oprogramownie w sobie zeby wybierac numery z karty nalezy je zainportowac ale to działa bez zarzutu bardziej potrzebuje inf o tym jak poradzic sobie z dzwonieniem i nie aktywnymi usługami tj w zakłdce dodtki usługa aplikacje (chybadobrze pamietam) w kardzym bądz razie przy róznych aplikacjach wymaga jakiegos kodu bezpieczenstwa którego niestety nie psiadam jak to ominac i co zrowbic dodam telefon był rozbierany moze cos przy skłądnaniu zle zostało złożone bo zasieg jest stosunkowo mały prosze o pomoc
  • Helpful post
    arkuz
    Level 13  
    A nie chce on przypadkiem kodu PUK czy też PUK 2?
    Z tym zasięgiem to odkręć tylną część obudowy jest tam blacha miedziana, przeczyść i odegnij styki dochodzące do płyty głównej.
    Powinno pomóc.
    BOSSMAN26
    Level 16  
    Ok jusz styki przy antence sprawdzam ale jeszli to nie to to gdzie wtedy szukac przyczyny tak kiepskiego sygnału tj około 2 kresek gdzie inne telefony mja pełny, i po wyjeciu karty i pownownym jej włozeniu strasznie długo telefon kaze na sebie czekac wywala okienko zaczekaj i cos robi nie mapo jeica co moze kopiuje zawartosc karty na tekefon i karta po wujeciu z T65 i powłozeniu do innego aparatu nie che ruszycz czemu to mam jakis zwiazek z telefon czy ti tylko przypadek??

Dodano po 54 [minuty]:

ok kłopot z głowy co do zasiegu, starczylo poprawic styki na natenie a co do czasu wczystywania karty to wystarczyła ja wyczyscic i tyle a jeszcze ten kod nie daje mi spokoju co z tym zrobic jak tego sie pozbyc ?? jak rozruznic kod PUK od PIN pin trzeba wpisac przy uruchamianiu tel tak ?? jak tak to w takim wypadku nie jest to ten kod , wiec jaki jak do niego sie dobrac ??
    arkuz
    Level 13  
    Jak chce jakiś kod to jest napisane czy PIN czy PUK. PIN i PUK dostałeś wraz z kartą SIM, PIN 2 jest, jeżeli nie został zmieniony, standardowy np 9999, 0000 ale nie jestem pewien jaki. Zadzwoń na info swojej sieci powinni ci podać . PUK 2 otrzymasz za 10 zł od swojej sieci, tak jest przynajmniej w idei.
    Pozdrawiam
    BOSSMAN26
    Level 16  
    Mam kolejna dolegliwosc mianowicie podczas rozmowy mój rozmówca szłyszy straszne szumienie, syrczenie. Jestem bardzo słabo słyszalny co moze byc przyczyna moze mikrofon ? dodam ze telefon był pod woda nie widac zadnych widocznych uszkodzen wyczysciłem układ poskłądałemi wszystkie defety to w/w i jeden poziomu martyw żad pikseli na wyswietlaczu. Co z tym mikrofonem mozna dokupic nowy jak tak to jaki model a moze to cos innego ??
    BOSSMAN26
    Level 16  
    Co do długiego cztania z karty SIM to byłe jednak zimne lutu podlutowałem i jusz działa a co do dzwnego dgłosu w słuchawce to kwestia adresatów do których dzoqwniłem okzało sie ze akurat miałem takiego pecha ze dzwoniłem do osób które miały uszkodzone aparaty efekt szumienia nie wystepuje przy rozmowach z innymi aparatami wiec to nie mikrofon pozdrawiam