Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kupię pamięci do laptopa acer travelmate 2310

DJ.FOX 20 Kwi 2013 13:25 1503 6
    DJ.FOX
    Poziom 9  
    Witam,
    Kupię pamięci do laptopa acer travelmate 2310.
    Proszę o informację co do dostępności, oraz ceny za wspomniane pamięci.
    Interesuje mnie również wartość ilości posiadanej pamięci ram przez te kości, o ile to możliwe chciałbym również otrzymać foto, celem porównania z pamięciami zainstalowanymi w laptopie.

Pozdrawiam

Grzegorz

mój email: widawskigrzegorz(malpa)neostrada.pl
    Viktor1
    Poziom 17  
    Napisz w czym problem.
    Mam taki "kalkulator" i parki pamięci Kingstona, Hynixa oraz Kingmaxa, 256-512MB/ 333-400MHz działają w nim bez problemu.
    DJ.FOX
    Poziom 9  
    Wielkie serdeczne DZIĘKUJĘ. odpowiedź Pana Viktora1, była bardzo pomocna w modernizacji sprzętu komputerowego. Polecam Wszystkim, którzy szukają wyczerpującej wiedzy w branży IT. Do tego człowiek, który rozumie początkujących informatyków.
    Polecam wszystkim.
    Viktor1
    Poziom 17  
    Nasze forum polega na tym aby pomagać.
    Pozdrawiam
    DJ.FOX
    Poziom 9  
    W poprzedniej informacji na temat Pana Viktora1 zapomniałem napisać że cała pomoc, bezcenne informacje odnośnie nie tylko możliwości zakupu pamięci ale także modernizacji sprzętu, właściwego oprogramowania odbyła się na Prywatnych konsultacjach po za portalem "Elektroda" drogą bardzo wielu wyczerpujących emaili.
    Prowadzących do poznania wiedzy, oraz uzupełnienia luk w niej występujących.
    KULTECH Ltd
    Poziom 8  
    Witam,
    Wedlug specifikacji Acera powinny to byc 256 lub 512 MB DDR333. Maxymalnie mozna zainstalowac 2 GB. Jezeli masz 2 sloty to beda to 2 sztuki po 1GB DDR333.
    Nie mam na stanie zadnych pamieci tego typu ale jak wpiszesz w google np. "Ceneo 512 MB DDR333" to na pewno znajdziesz oferte w sam raz dla siebie.
    Pozdrawiam
    Viktor1
    Poziom 17  
    Kolego "KULTECH Ltd" ten lapek ma dwa sloty na ramy, parcują w nim bez problemu pamięci 333 i 400MHz.
    Kingstona, Hynixa oraz Kingmaxa.
    Sprawdzone osobiście bo mam tego kalkulatora :)l.
    Niestety nie mam kostek jedno gigowych aby to porwierdzić co piszesz 2x1GB.

Jakieś dwa miesiące temu kolega dał mi również stareszego lapka Asusa do czyszczenia na tym samym chipsecie SIS co

ten Acer z tematu i okazało się że ma dwie zajefajne kostki Kingstona (nie tanie) 2x1GB PC 2700 a bios lapka i sam

system XP widział tylko połowę.
    Albo nie kompatybilność producenta pamięci albo lapek widzi max 1GB.
    Zaznaczam: na lapku z tematu nie sprawdzane.