Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Doskonałą wkrętarkę Kilews, do Laptopów i nie tylko.

tomiok 20 Kwi 2013 15:55 2127 0
  • #1 20 Kwi 2013 15:55
    tomiok
    Poziom 32  

Witam.

Sprzedam super wygodną wkrętarkę model BSD-3300L renomowanej firmy Kilews do komputerów, Laptopów itp. - - Nówka nieśmigana.
    Jak wiadomo Firma KILEWS istnieje na rynku od roku 1984), wie co robi, a robi na prawdę dobry sprzęt.
    Wkrętarka podłączona i sprawdzona czy działa.

Ale jeszcze nigdy nie musiałem użyć gwarancji na te produkty (a używałem sporo i to już ładnych paru sztuk) - po prostu niesamowicie trwałe i wygodne.
    przerobiłem sporo sztuk, i wybrałem właśnie tą jako główną, którą sam używam na co dzień.

[Sprzedam] Doskonałą wkrętarkę Kilews, do Laptopów i nie tylko.

Myślę że wkrętareczki tej klasy nie trzeba zachwalać, klasa sama w sobie, jak to Kilews, Delvo itp..

Jeśli ktoś raz jej użyje - to już nie przestanie.

Super wygoda, po dokręceniu do wyregulowanej, zadanej siły , automatycznie sama zatrzymuje się.
    Nie terkocze jak w innych tanich wkrętarkach po zatrzymaniu się, tylko silnik się sam zatrzymuje i wyłącza.
    Bardzo łatwa, szybka i wygodna regulacja siły dokręcania/odkręcania, praktycznie bezawaryjne.
    Zero zjechanych śrub, laptop po demontażu i złożeniu - nie ma żadnych śladów na śrubach, nie to co ręcznie.

Tutaj link z danymi technicznymi do strony producenta:
    http://www.kilews.com.cn/en/products_View.asp?NewsClassid=118&NewsId=120

Tutaj polski przedstawiciel:
    http://techsystem.pl/index1.php?m=m2&m2=kilews&product=sf

W skrócie:
    Model: BSD-3300L - półautomat - uruchamiana przyciskiem, nie to co automat, mamy pełną kontrolę.
    Ma zasilanie 32V, moc 25W, obroty regulowane 670/470 obr/min, płynnie regulowane sprzęgło o sile 0,1Nm-0,98Nm.
    Do kompletu dedykowany zasilacz z zapasem mocy (praktycznie dzięki temu się nie nagrzewa)...

Niby wkrętarka głównie przeznaczona do śrub od laptopów ale spokojnie często wkręcam m5 i m6.

Zdecydowanie polecam !!!

Cena ... jedyne 1000-1100 PLN !!!

Mile widziany odbiór osobisty.

W razie pytań poproszę o maila - najczęściej sprawdzam.

Update - dla użytkowników elektrody wysyłka gratis :-)

Nowa cena - dla użytkowników elektrody - 960 PLN

Temat automatycznie zamknięty, aby kontaktować się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson