Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows 7 dziwne zachowanie okien.

20 Kwi 2013 16:10 3492 22
  • Poziom 18  
    Witajcie mam problem z windows 7. Otóż okna mi strasznie mrugają i to jest bardzo uciążliwe. Nagrałem filmik na yt bo po prostu nie wiem jak to opisać. : http://www.youtube.com/watch?v=ZuCS8o2JA_s&feature=youtu.be.
    Proszę patrzeć uważnie na mrugające okna. Mam nadzieję że ktoś pomoże. Format nie pomógł instalowanie sterowników też nie pomogło.
  • Poziom 29  
    Przecież to pokazuje jakie masz otwarte okna, musisz najechać najpierw na ten folder co na filmiku a potem na któreś z trzech okienek, które tam się pojawia. I nie możesz klikać na ten folder bo jak się klika to mruga. To ci działa dobrze tylko obsługiwać tego nie umiesz:)

Dodano po 1 [minuty]:

Bynajmniej tak to widzę po tym filmiku że ty klikasz na tą animację folderu na pasku a na to się tylko najeżdża kursorem.
  • Poziom 18  
    No właśnie pokazuje jakie mam otwarte okna tylko że to mruga a na laptopie tak nie miałem. To chyba coś jest z windowsem.
    @edit. Nawet jak najeżdżam kursorem i klikam na np mam otwarte google chrome na jednym oknie mam google a na drugiej fb i nawet jak najadę na to i kliknę na okno z fb to i tak mruga. To jest takie uciążliwe.
  • Poziom 29  
    Ale klikasz na tą animację folderu czy tylko najeżdżasz kursorem i w ogóle nie klikasz??
  • Poziom 18  
    Najeżdżam kursorem. Nie wiem czego to może być wina. Na laptopie na którym mam win 7 to nie miałem nigdy tego problemu.
  • Poziom 29  
    A może po prostu to wyłączyć?? Czy musisz to mieć koniecznie??
  • Poziom 18  
    Jak to wyłączę to stracę areo. A nie da się tego naprawić nawet jak próbuje alt+tab to i tak mruga mi to. Nie wiem może źle nagrałem windowsa na płytę. Jak by co to windows pochodzi z legalnego źródła.
  • Poziom 29  
    Wejdź we :

(PPM na pasku zadań) Właściwości->Pasek zadań->Przyciski paska zadań->wybierz z listy "Nigdy nie scalaj"
  • Poziom 18  
    michal7778 napisał:
    Wejdź we :

(PPM na pasku zadań) Właściwości->Pasek zadań->Przyciski paska zadań->wybierz z listy "Nigdy nie scalaj"

To pomaga tylko że później mam strasznie zawalony pasek :/.
    @edit Jedyne co pomaga to zlikwidować ale na chwile to tylko reset pc , ale nie będę cały czas pc resetował. Czy nikt nie miał podobnego przypadku z tymi oknami? To jest bardzo uciążliwe nawet autouzupełnianie nie działa.
  • Poziom 18  
    Czyli zrobić nowe konto i zobaczyć czy ten bug występuje?
  • Poziom 29  
    Wszystko masz napisane w tym temacie, który ci podałem nie czytałem całego ale na pewno jest tam kilka rozwiązań. Chyba możesz chwile poświęcić żeby poczytać i spróbować po kolei wszystko co tam jest skoro to ci podesłałem pod nosek:)
  • Poziom 18  
    wiem że to dziwnie zabrzmi ale nie wiem jak wejść w rejestr ;p
    @edit w tym linku który został mi podany jeden z userów zasugerował bym sprawdził w rejestrze coś takiego ,,HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\DWM\Composition - wartość 1
    ...\CompositionPolicy - wartość 2.
    Tylko nie wiem gdzie to wyszukać.
  • Poziom 29  
    Otwierasz menu start i w okienku "wyszukaj programy i pliki" (na dole) wpisujesz "regedit" naciskasz enter, wyskoczy okienko, w którym klikasz "Tak" i rejestr otworzony:)
  • Poziom 18  
    Rejestr sprawdzony wszystko ok.
    @edit właśnie zrobiłem 2 konto i zaraz będę monitorował. Jak coś się poprawi to od razu się odezwę.
  • Poziom 29  
    To sprawdzaj dalej:) według tego postu co co przysłałem:)
  • Poziom 18  
    Już prawie godzina minęła i chyba problem został wyeliminowany. Dobra to jak mam przenieść wszystkie save itp ze starego konta na nowe. Bo jak chciałem zagrać na nowym koncie w f1 2012 to nie miałem swoich save'ów
  • Poziom 29  
    Dysk C/Użytkownicy/Nazwa starego

Tam masz wszystkie foldery dokumenty itp możesz wszytko przenieść na nową nazwę użytkownika.
  • Poziom 18  
    Ehh Jednak problem powrócił. Formatowanie nic nie dało. Może jeszcze raz pobrać i wypalić na płytkę windowsa. Żeby nie było problemów to windows jest legalny nie jakiś tam pirat z torrentów czy chomikuj
  • Poziom 33  
    Jeżeli to laptop może uszkodzony touchpad który w losowych momentach wciska lewy klawisz myszy.
  • Poziom 18  
    Argennto_1 napisał:
    Jeżeli to laptop może uszkodzony touchpad który w losowych momentach wciska lewy klawisz myszy.

PC
  • Poziom 33  
    Podmienić myszkę i klawiaturę na inną.
  • Poziom 18  
    No spróbuje z myszką ale co do tego ma klawiatura?