Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mysz MODECOM MC-WM4 - pozamieniane kierunki

20 Kwi 2013 19:36 2367 3
  • Poziom 7  
    Hej, nie wiem co mi się wczoraj porobiło, ale podczas przeglądania stron internetowych mojej myszce zaczęły mylić się kierunki i teraz jak daje w górę to mi leci w lewo, jak w lewo to w dół. Myszka to MODECOM MC-WM4. Zna ktoś może sposób na naprawę tego, bo nigdzie w panelu sterowania nie znalazłem niczego co by mi pomogło. Nie jest to wina sterowników, gdyż żadnych w pudełku nie miałem - mysz zainstalowała mi się automatycznie, nie dało też nic przywrócenie systemu. Znalazłem nawet jakiś program na stronie internetowej gościa, ale niestety nie jest dostępny dla wersji x64. Proszę o pomoc.
    Z góry dzięki.
  • Poziom 43  
    Myszka działa poprawnie na innym komputerze?
  • Poziom 7  
    I wszystko jasne. To coś z myszką, bo na drugim komputerze też źle działa. Tylko teraz pytanie co się mogło z nią stać? Podczas przeglądania neta właśnie wydało mi się, że coś wcześniej nacisnąłem i dlatego mi się zepsuła, ale nie umiem stwierdzić co i jak to naprawić, bo na myszce oprócz dwóch przycisków i gałki jest tylko przycisk DPI, który zmienia tylko (?) szybkość poruszania się myszy. Ehh no cóż, widocznie będę musiał sprawić sobie nową ;/
  • Poziom 43  
    Myszka na gwarancję, jeżeli takowej nie ma ro zakup innej.