Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hoover HTV 914.6 - Pękniety zbiornik i uszkodzony fartuch

dydol77 20 Kwi 2013 20:46 1641 3
  • #1 20 Kwi 2013 20:46
    dydol77
    Poziom 10  

Witam.
    Wczoraj przy kończeniu wirowania w pewnym momencie nastąpił głuchy trzask w pralce. Po otwarcie okazało się, że pękł zbiornik oraz rozerwał się fartuch. Prawdopodobną przyczyną było źle włożone pranie (część koszulki wystawała za zamknięty bęben, stwarzając opór, strzępy widoczne na zdjęciu).

Proszę o informację, czy zbiornik w tym modelu jest wymienialny, gdzie go można zakupić i w jakiej cenie (ja niestety szukałem, ale nie znalazłem go, tylko fartuch).

Dodatkowo proszę o informację, czy mając średnie pojęcie zdołam wymienić to sam, czy lepiej wołać serwis i w jakim koszcie powinna zamknąć się usługa robocizny. Hoover HTV 914.6 - Pękniety zbiornik i uszkodzony fartuch

0 3
  • #3 21 Kwi 2013 13:24
    dydol77
    Poziom 10  

Dziękuję bardzo. Przeszukam.
    Zasadnicze pytanie które mnie nurtuje jest jedno, czy zbiornik w tym modelu jest wymienialny?

0
  • #4 22 Kwi 2013 18:03
    dydol77
    Poziom 10  

Sprawa załatwiona o tyle, że pękniecie jest na szczęście zgrzewie i zbiornik nadaje się do klejenia, a fartuch do wymiany oczywiście. Koszt w serwisie 300 zł. W sumie nie decydowałbym się na naprawę :| , gdyby nie to, że jesteśmy z niej bardzo zadowoleni.

0