Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Multimetr Fluke
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

licznik passat b4 2,0 brak wskazań paliwo,temp. , obroty

390 24 Feb 2005 22:26 2542 5
    390
    Level 11  
    witam
    licznik jest mechaniczny i był cofany , goście uwalili luty i zaczął fiksować . poprawiłęm luty na gnieżdzie od wtyczki i przez jakiś czas było ok. ale teraz wszystko padło i nie pokazuje paliwa , temperatury i obrotów jak i kontrolki od temp. i oleju nie migają . Czy można to jakoś naprawić i gdzie szukać usterki ? Zastanawiam się nad kupnem elektronika ale pewnie musiałbym coś dorabiać no i zmieniać kilometry na takie mam. Czy ktoś może mi dać jakieś wskazówki lub powiedzieć gdzie mogę znaleść odpowiedzi na te tematy ??
    pozdrawiam
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Multimetr Fluke
  • Multimetr Fluke
    390
    Level 11  
    niebardzo łapie o co chodzi . podłączyłem licznik od innego starszego passata i wszystko pokazuje . powiedzcie dokładnie gdzie szukać usterki ?
    morfi020
    Level 20  
    Witam. Moj tato miał cos podobnego w takze w passacie tylko ze tamten był uszkodzony i troche czasu stał w warsztacie w ktorym tato niechciał naprawiac samochodu i gdy go odebralismy z tamtad okazało sie ze licznik nie działa a licznik był z elektronika pojechalismy na giełde samochodowa do słomczyna kupilismy licznik analogowy z linka i załozylismy i działa bardzo dobrze (koszt licznika z linka to 170 zł)a tamten z elektronika oddalismy do elektronika i on powiedział ze jest padniete zasilanie czy cos takiego i ze sie tego nie da naprawic.
    Podaje swoje gg i na gg dam Ci namiary na goscia który nam sprzdał ten licznik i który zajmuje sie sprzedaża czesci do Passata B4a numer to 5192570 na gg jestem zawsze kolo 20

-Pozdrawiam
    -morfi020
    390
    Level 11  
    kupiłem "nowy" używany i wszystko chodzi !!!