Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wi¶niowski - Jeden sterownik dwie bramy

21 Kwi 2013 10:44 3957 2
  • Poziom 2  
    Witam Wszystkich
    Mam ciekawy pomysł i chciałbym zapytać o rade, otóż mam brame przesówna z fotokomórka/ zdjecia sterownika i pilota sa ponizej/
    ta brama i pilot to tak zwany Wi¶nowski, pilot jest dwókanałowy, do otwierania bramy służy ten duzy przycisk.
    Jakie¶ tydzien temu założyłem na swojej działce druga brame przesówn± oddalona od tej mojej starej o około 5 metrów
    i chciałem do niej zamontowac automat gdy przyszedł mi do głowy taki pomysł, jakby zorbić tak aby do tej nowej bramy
    nie montowac fotokomurek tylko sam silnik, a sterowanie wzi±sc z tej starej bramy i tak zrobiłem, ale ze nie znam sie zabardzo
    na automatyce bram, podł±czyłem to pod jednego przyciska w pilocie a wiec otwierajac jedna brame otwieraja sie obie.
    Teraz zastanawiam się czy dałoby rade tak zrobic aby jedna brama chodziła na duzym przycisku w pilocie, a druga
    na małym przycisku w pilocie? jaka jest warsza rada? dołaczam foto jaki mam sprzet,
    Innym słowem ciekawi mnie czy to radio które mam zamontowane w starej barmie odbierałoby sygnał z pilota z małego przycisku
    poniewaz pilot mam dwu kanałowy.
    Czy tez musze kupic nowe radio do nowej bramy i dopiero wtedy bedzie tak jak chce czyli jeden pilot a sterowanie
    dwoma przyciskami now± i stara bram±.
    prosze o rade.

bramy sa takiej samej wielko¶ci.

Wi¶niowski - Jeden sterownik dwie bramy Wi¶niowski - Jeden sterownik dwie bramy Wi¶niowski - Jeden sterownik dwie bramy Wi¶niowski - Jeden sterownik dwie bramy Wi¶niowski - Jeden sterownik dwie bramy Wi¶niowski - Jeden sterownik dwie bramy
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemy¶le dzi¶ i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 20  
    Kolego
    Sprecyzuj co dla Ciebie znaczy silnik.Czy jest to silnik z central± czy sam silnik,czyli jednostka napędowa.Niestety je¶li chodzi o centralę któr± masz to sygnał drugiego kanału radia (mały przycisk)nie jest nigdzie wyprowadzony na zewn±trz.Jedyne wyj¶cie to zamontować w nowej bramie silnik z central± i radio odbieraj±ce sygnał z małego guzika pilota.Może to być radio oryginalne Wi¶niowski lub np. tańsze Proxima które także współpracuje z pilotami Wi¶niowski.
    Powodzenia
  • Poziom 2  
    Witam!
    Dziękuje za odpowiedĽ.
    Pisz±c silnik miałem na my¶li sam silnik czyli jednostka napędowa.
    Dziękuje za informacje dużo mi to wyja¶nia.