Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wiśniowski - Jeden sterownik dwie bramy

waclaw42 21 Kwi 2013 10:44 3720 2
  • Wiśniowski - Jeden sterownik dwie bramy

Poziom 2  

Witam Wszystkich
    Mam ciekawy pomysł i chciałbym zapytać o rade, otóż mam brame przesówna z fotokomórka/ zdjecia sterownika i pilota sa ponizej/
    ta brama i pilot to tak zwany Wiśnowski, pilot jest dwókanałowy, do otwierania bramy służy ten duzy przycisk.
    Jakieś tydzien temu założyłem na swojej działce druga brame przesówną oddalona od tej mojej starej o około 5 metrów
    i chciałem do niej zamontowac automat gdy przyszedł mi do głowy taki pomysł, jakby zorbić tak aby do tej nowej bramy
    nie montowac fotokomurek tylko sam silnik, a sterowanie wziąsc z tej starej bramy i tak zrobiłem, ale ze nie znam sie zabardzo
    na automatyce bram, podłączyłem to pod jednego przyciska w pilocie a wiec otwierajac jedna brame otwieraja sie obie.
    Teraz zastanawiam się czy dałoby rade tak zrobic aby jedna brama chodziła na duzym przycisku w pilocie, a druga
    na małym przycisku w pilocie? jaka jest warsza rada? dołaczam foto jaki mam sprzet,
    Innym słowem ciekawi mnie czy to radio które mam zamontowane w starej barmie odbierałoby sygnał z pilota z małego przycisku
    poniewaz pilot mam dwu kanałowy.
    Czy tez musze kupic nowe radio do nowej bramy i dopiero wtedy bedzie tak jak chce czyli jeden pilot a sterowanie
    dwoma przyciskami nową i stara bramą.
    prosze o rade.

bramy sa takiej samej wielkości.

Wiśniowski - Jeden sterownik dwie bramy Wiśniowski - Jeden sterownik dwie bramy Wiśniowski - Jeden sterownik dwie bramy Wiśniowski - Jeden sterownik dwie bramy Wiśniowski - Jeden sterownik dwie bramy Wiśniowski - Jeden sterownik dwie bramy

0 2
    Poziom 20  

Kolego
    Sprecyzuj co dla Ciebie znaczy silnik.Czy jest to silnik z centralą czy sam silnik,czyli jednostka napędowa.Niestety jeśli chodzi o centralę którą masz to sygnał drugiego kanału radia (mały przycisk)nie jest nigdzie wyprowadzony na zewnątrz.Jedyne wyjście to zamontować w nowej bramie silnik z centralą i radio odbierające sygnał z małego guzika pilota.Może to być radio oryginalne Wiśniowski lub np. tańsze Proxima które także współpracuje z pilotami Wiśniowski.
    Powodzenia

0
    Poziom 2  

Witam!
    Dziękuje za odpowiedź.
    Pisząc silnik miałem na myśli sam silnik czyli jednostka napędowa.
    Dziękuje za informacje dużo mi to wyjaśnia.

0