Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podłączyć konsolę OVERMAX MultiActiv, skoro kolory kabelków nie pasują? :)

Lasoteczka 21 Kwi 2013 12:06 2013 4
  • #1 21 Kwi 2013 12:06
    Lasoteczka
    Poziom 2  

Mam problem- syn dostał na urodziny taką konsolę:
    gra-tv-overmax-multiactiv-100-gier-karta-4gb
    i wszystko byłoby OK, ale dołączony do niej kabelek rozgałęzia się na 3 wtyczki- białą, żółtą i czerwoną a w telewizorze ( philips.pl/c/telewizory/5000-series-81-cm-32-cale-full-hd-1080p-dvb-t-c-s2-32pfl5007k_12/prd/ ) nie mam takiego wejścia :/ Są podobne, ale mają kolor niebieski, zielony i żółty.
    Do telewizora dołączony był jakiś adapter z końcówką jack z jednej strony i tymi kolorowymi wejściami z drugiej. Po podłączeniu adaptera do tv i zółtej wtyczki od konsoli do zielonego wejścia w adapterze mam obraz w tv, ale jest czarno-biały. I nie ma żadnego dźwięku.
    Bardzo Was proszę, wytłumaczcie mi (ale jak dziecku ;) ), czy i co da się z tym zrobić :) Może wystarczy dokupić jakiś inny kabelek? Nie znam się kompletnie, więc błagam, piszcie najprościej jak się da :D

0 4
  • #3 21 Kwi 2013 12:32
    Lasoteczka
    Poziom 2  

Tak myślałam, ale znowu jest problem ze złączem SCART w moim tv :/ nie ma tam takiego normalnego, standardowego wejścia EURO, jest takie mniejsze. Do tv była dołączona przejściówka, ale mąż raz coś kombinował, wyłamał w niej kawałek plastiku i już nie da się jej podłączyć do tv. I lipa straszna, bo nawet nie wiem, jak by się to miało nazywać (ta przejściówka) i nie potrafię jej znaleźć, żeby ją dokupić. A druga sprawa- czy to wszystko by działało tak podłączone konsola do adaptera, adapter do przejściówki i dopiero przejściówka do tv?
    Nie ma może takich adapterów do innego wyjścia w tv?

1
  • #5 21 Kwi 2013 17:12
    Lasoteczka
    Poziom 2  

Dzięki bardzo, kupię przejściówkę SCART i adapter :)

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo