Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Laguna 2003 - Karta nie działa w czytniku, otwiera drzwi.Druga odwrotnie

21 Kwi 2013 17:15 5904 3
  • Poziom 14  
    Witam.
    Mam Laguna 1.9 dCi Priviledge, 2003 rok.
    Dziś wystąpił problem z kartą. Po włożeniu jej do czytnika, czytnik mruga na biało, na desce między zegarami mruga na czerwono mała dioda i nie można odpalić auta - po wciśnięciu przycisku START nic się nie dzieje. Karta mimo wszystko otwiera centralny zamek oraz zamyka go. Karta ma dwa przyciski - zamykanie i otwieranie centralnego zamka.

Szczęście ze posiadam drugą kartę która to ma już 3 przyciski. Jest jakiś dodatkowy LOCK + AUTO ( nie mam jej przy sobie a nie pamiętam bo leżała ciągle w szafie ). I ta karta centralnego zamka nie otwiera ani nie zamyka mimo ze po wciśnięciu przycisków świeci się na niej czerwona dioda. Po włożeniu jej do czytnika można odpalić samochód więc jest ok.

Nie wiem co się właśnie stało z tą pierwszą kartą dzisiaj że nie mogę odpalić nią auta.
    Muszę więc chodzić z dwoma kartami - jedna do otwierania i zamykania a druga do odpalania auta :).

Da rade coś zrobić samemu żeby biegać tylko z jedna karta ?
    Baterie są ok...każdą kartę sprawdzałem na każdej baterii i nic się nie zmienia.

Dzięki za pomoc.

Paweł.
  • Poziom 15  
    Rozetnij, przelutuj i będzie ok.
    Karty nie noś w tylnej kieszeni spodni i blisko telefonu komórkowego.
    pzdr.....
  • Poziom 10  
    Pamietajmy,, karta laguna 2 ma 2 baterieeeeeeee jedna wymieniasz druga laduje sie w stacji odczytujacej ja, mogla pasc druga bateria gdy nie byla ladowana z samochodu PAMIETAJ TO.
  • Poziom 27  
    Witam. Mam ten sam problem co kolega Kopawel. Ciekawy jestem czy udało się koledze rozwiązać problem. Pozdrawiam.