Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG LM620s - po podłączeniu z kinem LG HT-306PD nie działa dźwięk z telewizora

garu67 21 Kwi 2013 17:54 2103 8
  • #1 21 Kwi 2013 17:54
    garu67
    Poziom 2  

Mam prośbę jak podłączyć telewizor LG LM 620s z kinem domowym LG HT-306PD. Przeczytałem wszystko i nie rozumiem. Połączyłem przez złącze HDMI. Kino działa fajnie. Czy istnieje możliwość takiego podłączenia aby głos z telewizora słychać było w głośnikach kina zaznaczam że do telewizora podłączony przez HDMI jest dekoder polsatu HD5000. Próbowałem połączyć kino przez złącze Scart/cinch ale dźwięk nie poszedł.

0 8
  • Sklep HeluKabel
  • #2 21 Kwi 2013 17:59
    mihal2002
    Poziom 43  

garu67 napisał:
    Czy istnieje możliwość takiego podłączenia aby głos z telewizora słychać było w głośnikach kina

Masz sprzęt w domu więc SAM wiesz jakie ma wejścia/wyjścia audio. Jak nie to masz instrukcję która o tym mówi, tylko trzeba ją przeczytać.

0
  • Sklep HeluKabel
  • Pomocny post
    #3 21 Kwi 2013 18:41
    leszekpo59
    Poziom 26  

Witaj. Jako, że nie masz dźwięku z TV na głośnikach kina domowego drogą EURO z TV a CHINCZ w kinie, jest inna możliwość.Myślę, o wykorzystaniu dekodera Polsatu, jako źródła dźwięku na głośniki kina domowego. Do tego potrzebujesz przewód, którego przykładowy wygląd masz na zdjęciu poniżej. Ten przewód zapewni Tobie odbiór sygnału audio nadawanego z dekodera Polsatu, po wybraniu właściwego wejścia na pilocie od kina domowego LG HT-306PD. Pozdrawiam.
    LG LM620s - po podłączeniu z kinem LG HT-306PD nie działa dźwięk z telewizora

0
  • #4 21 Kwi 2013 20:11
    garu67
    Poziom 2  

Ruszyło z dekodera, ale słychać tylko głośnik centralny, czy idzie jaszcze coś zrobić.

0
  • Pomocny post
    #6 21 Kwi 2013 20:26
    leszekpo59
    Poziom 26  

garu67 napisał:
    Ruszyło z dekodera, ale słychać tylko głośnik centralny, czy idzie jaszcze coś zrobić.

Proszę na pilocie od kina wybrać rodzaj dźwięku. Powinien byc przycisk, który wybiera rożne kombinacje odbioru dźwięku. Jan mam inny model kina LG i u mnie jest taka opcja. Pozdrawiam.

0
  • #7 21 Kwi 2013 21:11
    garu67
    Poziom 2  

Dzięki jest dużo lepiej. Gdyby instrukcja była zrozumiała to nie prosiłbym o pomoc.

0
  • #9 22 Kwi 2013 20:08
    garu67
    Poziom 2  

Mam prośbę jeśli nie potrafisz pomóc a potrafisz tylko naśmiewać się z ludzi to odpuść bo i tak nic nowego nie wnosisz. Taka pomoc jest zbyteczna a myślę ,że nie po to istnieje elektroda. Nie wszyscy muszą wszystko rozumieć!!!!!!!

1