Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Espon 1500W - Biały pasek na zdjęciach 10x15

21 Kwi 2013 20:45 1821 1
  • Poziom 9  
    Witam
    Mam problem z drukarką Epson 1500W.
    Drukuje na niej dużo zdjęć. Często w formacie 10x15 do tej pory drukarka robiła wydruk na całości arkusza. Oczywiście w opcjach ustawiony był wydruk bez obramowania. Ostatnio przy wydruku większej ilości zdjęć (ponad 100) po wydrukowaniu jakiś 60 zaczęła zostawiać biały pasek z jednej strony zdjęcia. Tak jakby było ustawione obramowanie ale tylko z jednej strony od tej co kończy się wydruk. Od czasu do czasu zdarza się jej wydrukować zdjęcie na całości arkusza ale w większości wychodzą zdjęcia z tym białym paskiem.
    Papier na którym drukuje jest cały czas taki sam. Zdjęcia są odpowiednio wykadrowane pod dany rozmiar. Drukowałem z różnych programów. Od explorera zdjęć w windowsie do programu dołączonego z drukarką. usunąłem drukarkę i zainstalowałem sterowniki od nowa. Próbowałem na połączeniu kablowym jak i wifi. Tak samo drukowałem z innego komputera.
    Niestety efekt mizerny.
    Dodam, że papier na pewno się nie skleja bo wkładam arkusze zawsze pojedynczo.
    Jak drukuje inne formaty A4, A3, A3+ nie ma żadnego problemu wydruki są na całym arkuszu.
  • Poziom 9  
    Po najnowszej aktualizacji firmware drukarki, wszystko działa jak należy.