Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samochód zdalnie sterowany za ok 200zł da się coś znaleźć?

21 Kwi 2013 21:34 5589 10
  • Poziom 13  
    witam,

Czy z używanych samochodów da się coś sensownego trafić w cenie do 200zł czy dać sobie siana?

Patrzyłem na all...o i sporo tam tego jest, ale nie jestem na bieżąco i nawet nie wiem na co zwrócić uwagę przy zakupie i co w opisie jest prawdą a co głupotami wypisywanymi przez sprzedawców.

Moja wiedza na temat samochodów RC skończyła się w podstawówce (mieliśmy modelarnię ;) ) i pamiętam że samoróbki z silnikami przywożonymi z NRD potrafiły wyczyniać cuda na boisku ;)

Chętnie bym jeszcze poszalał czymś takim, ale nie wiem czy z niskim budżetem wogule startować.

Generalnie chodzi o coś do zabawy co będzie szybsze od chińskich samochodzików z Tesco, dobrze jak by nie wymagało płaskiego jak stół boiska.

pozdrawiam. Kamil.
  • Moderator na urlopie...
    Kupiłem w promo w jednym z marketów samochód zdalnie sterowany za 35 zł. Skręca, zasuwa wsędzie gdzie się da - niestety, lepiej śmiga na nowych bateriach AA niż na akumulatorkach. Ale nadspodziewanie dobrze sobie radzi. Zależy, jak trafisz.
    Do 200zł to powinien być "wypas".:)
  • Poziom 13  
    Też mam takie tanie coś, na parkiecie daje radę ale na podwórku kiszka...

Tyle że nie wiem czy wiesz co mam na myśli - pamiętam że modele którymi się bawiłem w podstawówce wyrywały asfalt ;) po starcie czy "bączkach" zostawały ślady opon... może dla tego że oponami była jakaś czarna pianka naklejona na wytoczonych felgach z aluminium. Jak się na pełnym gazie cofało gałkę na wsteczny to samochód wyhamowując jeszcze "leciał" do przodu a koła już się kręciły do tyłu pełną prędkością. Żeby to zrobić na asfalcie to niestety nie wystarczy zabawka za 35zł...

Przednia zabawa ;)
  • Moderator na urlopie...
    Wierz mi, przy dobrych bateriach tak jest. Może nie zrywa asfaltu, ale nadspodziewanie dobrze radzi sobie wszędzie i lepiej, by właśnie podłoga nie była parkietem, bo się ślizga (za twarde opony)
    Taki model.

Jak ja za 35zł znalazłem, to za 200 na luzie takie autka znajdziesz.
  • Poziom 38  
    Witam- mam do zaproponowania samochód Tonka XT Stunt Pro .Jest to samochód
    dwustronny , dobrze radzi sobie w terenie oraz na płaskiej powierzchni też.
    Aparatura jest na 2,4Ghz ,można w niej programować ewolucje .Jest do kupienia
    na Allegro nr;3171577212 .
    Samochód idzie spowolnić o połowę.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 13  
    na allegro ta tonka kosztuje do 30 do 70zł więc drogawo chcesz...
  • Poziom 38  
    Witam - to jest propozycja przypadkowa ,ja nie sprzedaje na Allegro.
    Osobiście posiadam ten pojazd i jestem z niego zadowolony.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 13  
    a jeszcze w takim razie zapytam czemu nie ma antenki? sterowanie jest radiowe czy na podczerwień?

pozdrawiam. Kamil
  • Poziom 38  
    Witam - sterowanie jest 2,4 GHz ( radiowe) ,antenki są o długości 31mm schowane.
    Pozdrawiam.
  • Moderator Robotyka
    Najlepiej wejść na fora modelarskie i tam śledzić działy giełdy. Można od razu też znaleźć informację o oferowanych modelach oraz o reputacji sprzedawcy. Raczej tam się nie trafiają tacy cwaniacy jak z Alledrogo.
  • Poziom 13  
    Jeżeli chcesz do tego by poszaleć radzę Ci buggy ;)

Do 200 zł. możesz nawet kupić :)

Pozdrawiam :)