Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Multiroom w Cyfrowym Polsacie

22 Kwi 2013 18:52 11088 5
  • Poziom 10  
    Witam wszystkich. Po rezygnacji z oferty nc+ chciałbym przejsc do cyfrowego polsatu z opcją multiroom.Mam pytanie do tych, którzy korzystają z tego wynalazku:)Moja antena ma tylko jedną głowicę i chciałbym ten problem rozwiąza za pomocą switcha.Czy taka instalacja będzie działac?W cyfrowym polsacie nie ma chyba możliwości spięcia dekoderów kablem ethernet w celu rozdzielenia sygnału?Z góry dziękuję za każdą odpowiedz.Pozdrawiam
  • Poziom 30  
    Troszkę odbiegnę od tematu, ale nie polecam Cyfrowego Polsatu, wszyscy których znam i którzy mieli Cyf.Pol. są z niego bardzo, ale to bardzo niezadowoleni. Złodziejskie umowy i warunki, przedstawiciele oszukują i wciskają bzdury, wsparcie techniczne praktycznie nie istnieje, sprzęt kiepski, a monterzy nie znają się i olewają całą robotę, totalny brak gratisów promocji itp po podpisaniu umowy, a jak kończysz umowę to błagają i kuszą promocjami na następną umowę która okazuje się tak samo "lipna". Generalnie bardzo złe odczucia co do Cyfrowego Polsatu.
    Na dokładkę powiem że znajoma miała długo (ok 10 lat) umowę z C+, przeszła na Cyf. Polsat (bo ktoś ją namówił) i tylko "pluje sobie w brodę" bo jest nieporównywalnie gorzej.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 38  
    pawel-jwe napisał:
    Złodziejskie umowy i warunki, przedstawiciele oszukują i wciskają bzdury

To kolega coś wciska bzdury. A koledze to ktoś płaci za takie posty? Może to super NC+ bo lajki na fb już kupują może i na elektrodzie płacą z takie posty:) Ja mam Cyfrowy polsat z multiroom spięty na twin i jestem zadowolony.

Dodano po 2 [minuty]:

mihal2002 napisał:
    biegać z kartą na żądanie.

W zależności jak jest tuner fabrycznie ustawiony u mnie co 8 dni znajomy w pracy co 6.
  • Poziom 26  
    Mam Polsat od ponad 7 lat i nie maiłem z nimi jakiś problemów, teraz mam multiroom i raz tydzień przełożenie karty na parę minut nie stanowi problem.
    Wymień konwerter na dwu wyjściowy (twin) i kabel do domu i masz całą robotę zakończoną. Nic nie łączysz kabelkami jak w NC+.

Panie Pawle -jwe gdzieś usłyszał takie teorie, a może jesteś z promocji NC+? ;-)

Co do BOK NC+ i podłączenia multiroom to dopiero jest przejście. Pracownicy nie bardzo wiedzą jak pomóc ludziom. Dodzwonić się to jest wyzwanie. Miałem okazję sprawdzić ostatnio 5 konsultantów i każdy mówił co innego. Przepraszam, że nie do końca jest post w temacie, ale nie mogłem się powstrzymać..
  • Użytkownik usunął konto