Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lublin 3 zgasł w czasie jazdy i nie odpala

23 Kwi 2013 10:33 3879 5
  • Poziom 2  
    Po przejechaniu 50 km lublin zgasł w czasie jazdy i nie odpala. Zatankowałem wymieniłem filtr paliwa. Pomka paliwa podaje paliwo na pompe wtryskową. Po odpowietrzeniu pompy wtryskowej poluzowałem przewód na wtrysku ikręciłem silnikiem lecz paliwo nie tryska. Czy pompa wtryskowa nawaliła? Jeśli tak to co w niej mogło paść i jak to naprawić? Odpalałem na plaka i odpalił.
  • Poziom 2  
    Nie posiada immo tylko zawór tłokowy, ale jest zdemontowany i gasze go na linke
  • Poziom 17  
    Po pierwsze sprawdzić czy dźwignia gaszenia nie zacięła się w położeniu stop, jeśli dochodzi paliwo do sekcji a nie podaje na wtryski to prawie na pewno coś z pompą albo z jej napędem - w ogóle pompa kreci się - może rozkręciła się albo obcieło klin na przestawiaczu kąta wtrysku? trudno zdalnie wyrokować.
  • Poziom 2  
    odpowietrzyłem pompe i cały układ paliwowy jeszcze raz i paliwo dostaje na wtryski więc pompa ok. wczoraj odpaliłem go na plaka i chodził ale jak puszcze gaz to gaśnie. jedyne co mi przychodzi do głowy że pasek rozrządu przeskoczył o jeden ząbek
  • Poziom 2  
    Kupiłem drugą pompę wtryskową używaną koszt 220zł bosamo sprawdzenie starej kosztowałoby od 150 do 200zł i odpalił bez problemu. temat zamknięty