Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Znikający kursor myszki po uruchomieniu gry

24 Kwi 2013 11:35 9654 9
  • Poziom 10  
    Witam mam problem z kursorem myszki. Spróbuje wyjaśnić to jak najprościej czyli włączam grę i minimalizuje ja aby włączyć sobie muzykę i tu nagle niema kursora myszki. Wtedy muszę po omacku czyli na chybił trafił jak trafie w "play" to trafie a jak nie to nie :)
  • Poziom 30  
    Przeinstaluj sterowniki od grafiki (spróbuj zaktualizować na nowsze lub starsze).
  • Poziom 20  
    Jeżeli sposób podany przez Pawła nie pomoże to spróbuj przeskanować system Mbam'em Adwcleanerem i na koniec CCleanerem.
  • Poziom 38  
    Svik napisał:
    system Mbam'em Adwcleanerem i na koniec CCleanerem.

To nie żadna infekcja...

Sam nie raz tak miałem jak autor.
    Pomogło pobawienie się w ustawieniach graficznych, aktualizacja sterowników karty graf., i czyszczenie rejestru.
    Nie pamiętam co dokładnie zrobiłem w ustawieniach ale podajże miało to zwiazek własnie z grafiką pulpitu ( np. Aero ).
    Co to za system ?
  • Poziom 20  
    Ja właśnie miałem tak samo jak Autor i okazało się że winowajcami są wirusy.
    Niech najpierw przeinstaluje sterowniki tak jak było sugerowane, jeżeli nic nie da to możesz spróbować mojego pomysłu.
  • Poziom 16  
    Jeśli sugerowane powyżej sposoby nie pomogą, to warto spróbować włączyć opcję "pokaż ślady wskaźnika" w ustawieniach myszy (tak było w XP), po czym ustawić intensywność na minimum, żeby nie denerwowało. To był jedyny sposób na znikający kursor w zabytkowym laptopie z ATI Rage na pokładzie, którego używałem jakiś czas temu.
  • Poziom 15  
    spróbuj nacisnąć lewy alt+enter po tym jak przywrócisz okno gry
  • Poziom 10  
    Żadnych reakcji nic nie pomogło.:(
  • Poziom 38  
    Pumbinio napisał:

Żadnych reakcji nic nie pomogło.:(

Wykonałeś to ? :
    pawel-jwe napisał:

Przeinstaluj sterowniki od grafiki (spróbuj zaktualizować na nowsze lub starsze).

MrDoimer napisał:
    omogło pobawienie się w ustawieniach graficznych, aktualizacja sterowników karty graf., i czyszczenie rejestru.

Maciej Raniś napisał:
    Jeśli sugerowane powyżej sposoby nie pomogą, to warto spróbować włączyć opcję "pokaż ślady wskaźnika" w ustawieniach myszy (tak było w XP), po czym ustawić intensywność na minimum, żeby nie denerwowało. To był jedyny sposób na znikający kursor w zabytkowym laptopie z ATI Rage na pokładzie, którego używałem jakiś czas temu.
  • Poziom 10  
    tak wszystko zrobiłem i nadal nic niewiem co jest grane kurde ciekawe jak bym zrobił formata

Dodano po 5 [minuty]:

wcześniej wszystko było normalnie, i teraz tak od paru dni się popsuło, rozumiem jak bym grzebał coś w opcjach czy coś ale nic nie ruszałem