Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Fibaro Fibaro
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

skoda/fabia - po wymianie uszczelki problem

mscok 24 Kwi 2013 18:06 3126 4
  • #1 24 Kwi 2013 18:06
    mscok
    Poziom 10  

Witam

Witam
    10tys km wstecz w skodzie fabia z silnikiem 1.4mpi wymieniałem popychacze ,wymieniona została również uszczelka pod głowicą w ostatnim czasie po zimie zaczął ubywać płyn chłodniczy oddałem samochód do naprawy .uszczelniono rzekomo gdzies w okolicach czujnika temperatury po 2 dniach reklamacja znów ubyło płynu a przybyło go w oleju. Samochód sprawdzono pod względem szczelności wskazano ,że wina uszczelki ( nowa uszczelka orginalna) stąd pytanie czy orginalne uszczelki są produkowane przez firmę TEMAC gdzieś na innym forum przeczytałem że była seria wadliwych uszczelek i te same objawy ludziom się pojawiały po 10-15tys km ? z gory dziękuję za odpowiedź

• Fibaro
  • #2 24 Kwi 2013 18:53
    decybel91
    Poziom 38  

A głowica planowna była? Być może sama głowica lub blok ma pęknięcie, temat dla dobrego mechanika.

• Fibaro
  • #3 24 Kwi 2013 19:03
    mscok
    Poziom 10  

w papierach napisali ze planowali

• Fibaro
  • #4 25 Kwi 2013 13:06
    matimon22
    Poziom 25  

Najprawdopodobniej sa tam pływajace tuleje - więc może byc problem z uszczelnieniem tuleja - dół silnika.

• #5 04 Lut 2014 09:00
    szałaput
    Poziom 2  

Mam trzecią fabię na warsztacie z kolei , niestety wina uszczelek głowicy. I od nowa płukanie układu chłodzenia, wymiana oleju, itd... Uwaga na produkty firmy TEMAC!!!

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME