Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tuner Cyfra+ jak zmienić software?

25 Lut 2005 13:28 4392 10
 • Poziom 22  
  Mam dekoder cyfry+ pioniera. Przepraszam jak zadam bardzo niedyskretne pytania, ale jaki programatorek, karta, oprogramowanie i gdezie to wszystko mogę znaleźć, łącznie z linkami w sieci, żeby móc go w pełni wykorzystać. Wiadomo o co chodzi... ;) Dzięki.
 • Poziom 12  
  Jesli masz 1330 to będzie kiepsko. Trzeba wymieniać pamięć.
  Jeśli masz 1730 trzeba będzie kupić interfejs JTAG. DO 1630 też może być potrzebny (ale tylko raz, więc możesz podjechać do znajomego). DO resztu Pionków wystarczy kabel COM i LPT 1 do 1.
 • Poziom 22  
  Jestem teraz w Wawie, a urządzonko w domu i nie bardzo pamietam co to jest... jest pionier 1430?

  A jeżeli tak, to jak po kolei się za niego zabrać?
 • Poziom 34  
  Do 1430 wystarczą dwa kabelki (port szeregowy i równoległy koszt ok 20zł :) ) i komputer. Reszta w podanych wyżej linkach.
 • Poziom 22  
  Ja tam w tym linku nic nie widzę... :(

  Nie ma jakiegoś pliku co by się zwał np. "Pionner1430" a zawierał coś w stylu:

  1. Zrób to...
  2. Zrób tamto...
  .
  .
  .
  n. Ciesz się wieczorami przed telewizorem.

  Nigdy się tym nie zajmowałem i pewnie jak ten jeden załatwię to już się nie będę zajmował. Dlatego po prostu nawet nie wiem czego szukać.
 • Poziom 22  
  No to sprawa wygląda tak... Mam tego pioneera 1430. Raz był już przeprogramowany. Nie ja to robiłem i nie wiem jak był przeprogramowany... Pytanie takie. Czy teraz wystarczy, że zmienię soft przez bootloader?

  P.S. Gdzie dokładnie znajdę najnowsze soft, eeprom i listy kanałów? Soft znalazłem generatora, ale eeproma i listy nie mam...
 • Poziom 19  
  http://upload.dvhk.pl/content.php?id=28407 tutaj lista

  http://upload.dvhk.pl/index.php tutaj wszystko co najnowsze do zassania

  ja zmieniam przez kable przy pomocy pionerro, lutujesz do punktu k2002 kabel i wyprowadzasz go poza obudowe, robisz wg opisow programowania przez kable, liste wgrywam mesem, wczesniej aktualizuje klucze przy pomocy Downloadera, wszystko wysylam do tunka i sie ciesze. Jak chcesz pomocy krok po kroku to pisz the_molka(malpa)wp.pl , pozdrawiam