Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

10 lat na elektrodzie

adrian1201 25 Apr 2013 22:47 1989 13
    adrian1201
    Level 29  
    Nawet nie wiedziałem kiedy to minęło ale 23 kwietnia pękło mi 10 lat na forum.

Wypiłem piwo i pamiętam chyba początek tego forum ŁZA W OKU SIĘ ZAKRĘCIŁA.
    Piszcie kto ile ma przebiegu?

Fajnym zbiegiem jest 1000 postów na rocznice.
    Alfred_92
    Level 33  
    Ja mam dopiero niecałe 3,5 roku, ale też się zdziwiłem że ten czas tak szybko leci :)
    adrian1201
    Level 29  
    By się admin zlitował i mi te ostrzezenia w ramach rocznicy usunoł :D

Moderated By Błażej:

Za takie pisanie nie ma mowy...

adrian1201
    Level 29  
    Błażej przeciecz to dział na luzie . :D
    Chociaż jakąś statystykę ile w koszu itp
    Błażej
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Nawet dział na luzie nie zwalnia od poprawnego pisania. To nie onet, czy inny sweet brokacik... I chyba mylisz poczucie humoru z poziomem wypowiedzi.
    janusz27
    Level 30  
    Ale "dział na luzie" nie zwalnia z poprawnego pisania.
    adrian1201
    Level 29  
    Zawsze zastanawiałem się na czym polega poprawne pisanie na ortografii czy żeby ludzie zrozumieli?Pisanie na temat itp.
    Ale to nie na temat...
    Powróćmy do tematu.
    ghost666
    Translator, editor
    No fakt, to forum się poważnie zmieniło w przeciągu wszystkich lat swojego istnienia... też już prawie 10 lat na elce jestem zarejestrowany :).
    adrian1201
    Level 29  
    Z tego co widzę to marzec 2001 pierwsze rejestracje.
    kpodstawa
    Level 33  
    Aż się boję wtrącić, żeby nie zrobić jakiegoś fatum. Podobny w klimacie wątek o chwaleniu się klasycznymi telefonami komórkowymi - poleciał do kosza po krótkiej wymianie zdań między "luzakami", a "władzą". Ale co mi tam - zjadłem pieczeń rzymską własnej roboty, to mogę poleżeć i trawić na wysypisku.

Wracając do tematu - w lipcu minie dekada kiedy zarejstrowałem się na Elektrodzie. Trafiłem via wyszukiwarka - chyba to była Altavista, bo tylko o takiej wtedy miałem pojęcie. Już nie pamiętam, czego szukałem - coś z elektroniki lub komputerów. Chyba potrzebowałem jakiegoś schematu, który można było skopiować za punkty. Przypomniałem sobie - szukałem schematu płyty głównej telewizora Trilux TAP2131.

Prawie nie pamiętam, jak wyglądała ówczesna Elektroda z wyjątkiem innego opisu rang, np. "Raczkujący..., Czytający..., Piszący Użytkownik". Nie spotykam także niektórych, aktywnych wtedy użytkowników. Zdarzało mi się przez pierwsze lata pleść niekiedy okropne bzdury, ale jakoś się uczyłem zasad. No, i mam wrażenie, że nie było takiej "profesjonalizacji", jaka tu jest od kilku lat. To znaczy "władza" była bardziej wyrozumiała na "głupiutkie" problemy. Ale zaczął się robić śmietnik i trzeba było coś z tym zrobić.

Nie przypominam sobie także tylu krótkich, ciętych i pogardliwych odpowiedzi "weteranów" do "kotów", co pojawia się okresowo falami i potem uspokaja. Ale dzisiaj są inne czasy - kiedyś Elektrodę postrzegałem bardziej jako portal społeczny, niż komercyjny. Wydaje mi się, że nie było tylu reklam, ile jest teraz, ale to może być tylko złudzenie. Wydaje się także, że nastąpiła większa specjalizacja portalu, ale to chyba naturalna ewolucja, bo przecież technika bardzo zmieniła się w ciągu tych dziesięciu lat.

Krzysztof Podstawa
    riodoro1
    Level 22  
    Nie wiem, dlatego piszę, żeby się pochwalić.
    balonika3
    Level 37  
    Błażej wrote:
    [...]nie zwalnia do poprawnego pisania.
    A no nie zwalnia, nie zwalnia...
    User removed account
    Level 1