Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pralka bosch nie wlącza i nie swieci

25 Kwi 2013 23:02 3696 9
  • Poziom 2  
    Witam, sprawdziłam gniazdko i jest wszystko dobrze,a nadal nie świeci,myślę że morze z programatorem coś nie tak, czy tam jest jakiś bezpiecznik
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    Natalija napisał:
    czy tam jest jakiś bezpiecznik
    Nie.
    Natalija napisał:
    z programatorem coś nie tak
    Niekoniecznie.
    Natalija napisał:
    morze z programatorem
    To na pewno nie; dzieli je kilkaset kilometrów :wink:
  • Poziom 37  
    Natalija napisał:
    pralka bosch nie wlącza i nie swieci
    To nie forum dla wróżek że się napisze pralka bosch i już wszyscy wiedzą o jaką pralkę chodzi. Wymóg regulaminu to podać model pralki a nie tylko markę.
  • Poziom 2  
    Bezpiecznik jest dobry ale nadal nie świeci, nie wiem co robić.
  • Poziom 37  
    Co to poprzedni temat wylądował w koszu ? to nie forum dla wróżek trzeba podać model pralki aby coś poradzić, albo wezwać serwis. Bosz wypuścił kilka tysięcy modeli pralek i nie wiadomo o którą chodzi.
  • Poziom 2  
    chodzi o pralkę BOSCH CLASSIXX 1200 Ekspres
  • Poziom 2  
    Witam,to ktoś mi podpowie co mam robić z moją pralką?chodzi o pralkę BOSCH CLASSIXX 1200 wcale nic nie świeci,sprawdzałam prąd i bezpiecznik niby dobry i nie wiem co mam z tym robić
  • Poziom 38  
    Zazwyczaj na wejściu (wewnątrz pralki) jest filtr przeciwzakłóceniowy, czasem go "trafi" i pralka może w ogóle nie reagować, oczywiście coś innego też może być walnięte, ale to taki najtańszy podzespół, który warto sprawdzić jako pierwszy.
  • Poziom 37  
    Ile jeszcze koleżanka napisze postów jak się nie ma pojęcia o co chodzi to lepiej wezwać kogoś kto się na tym zna.
    elektryku5 napisał:

Zazwyczaj na wejściu (wewnątrz pralki) jest filtr przeciwzakłóceniowy
    Ciekawi mnie czy koleżanka wie jak sprawdzić ten filtr przeciwzakłóceniowy? nie mówiąc już o tym gdzie go szukać jak wygląda itp.
  • Poziom 38  
    No niestety po takich pytaniach najlepiej po prostu wezwać specjalisty, bo "zabawa" może okazać się niebezpieczna, jeśli ktoś niewtajemniczony.