Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Star 2. - Karta pamięci nie działa w tym tel.

VWBartekVW 26 Kwi 2013 11:41 1221 2
  • #1 26 Kwi 2013 11:41
    VWBartekVW
    Poziom 10  

Witam. Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem telefonu Samsung Star II. Przeniosłem się na niego z nokii x2,która powiedzmy...była już bardzo wyeksplatowana a ten telefon kupilem od brata w dobrej cenie i na gwarancji. Otóż problem zaczyna się, gdy opcje zapisywania ustawię na kartę pamięci. Mam na niej dane z byłego telefonu i ponad 400MB.wolnego miejsca. Gdy ktoś mi chce coś przesłać przez bluetootha,lub sam wysyłam coś za pomocą komputera i biorę "akceptuj/tak" automatycznie odrzuca. To samo jest gdy nagrywam coś na dyktafon. Dane z karty normalnie mi wczytało a zapisać na nią już się nic nie chce. W ustawieniach bluetooth przyjmuje od wszystkich. Gdy włączam dyktafon z ustawieniem zapisywania na tel.wszystko jest okej, gdy zmienię na kartę pamięci wyskakuje "Błąd nagrywania". Karta w byłym telefonie działała. U brata była inna. Mógłbym dokupić inna, ale wydam kase i znow dzialac nie będzie np.i co wtedy? Co jest tego powodem ? (Karta to microSD 2GB San Disk'a) .

0 2
  • #2 26 Kwi 2013 12:02
    pejot82
    Poziom 10  

Przede wszystkim zrób kopię zapasową danych i sformatuj kartę. Jak to nie pomoże, to musisz pożyczyć od kogoś inną kartę i sprawdzić czy działa, żeby mieć pewność, że twoja jest sprawna lub nie. Następny krok to reset telefonu i ewentualnie nowy soft. Kolejny to szukanie usterki na płycie głównej chociaż nie sądze, że aż tak daleko dojdziesz:) Pozdrawiam

0
  • #3 26 Kwi 2013 12:17
    VWBartekVW
    Poziom 10  

Sformatowałem kartę pamięci, tak jak wcześniej myślałem aby zrobić i tak jak Ty doradziłeś i na razie działą :-) . Ciekawe czemu wtedy przestało. Może coś się "gryzło" . Dzięki i pozdrawiam :-) .

0
  Szukaj w 5mln produktów