Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Astra c14nz 1.4 nie odpala silnik

26 Kwi 2013 15:20 4536 10
  • Poziom 15  
    Witam. Przed chwilą odkręcałem wtrysk w astrze w celu wyczyszczenia, po jego włożeniu, nie mogę odpalić silnika. Wcześniej palił na kopa a teraz nie chce zaskoczyć. Podejrzewam, że się zalewa. Poradźcie jak odpalić asterkę?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 17  
    Jaki wtrysk?? Sprecyzuj, co masz na myśli. Chodzi o monowtrysk?? Sprawdź podpięcie kabli i czy przewody paliwowe nie zamienione.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 15  
    Problem został rozwiązany winę miała siateczka która otacza mono wtrysk lekko ją uszkodziłem i dlatego się astra zalewała,wtrysk zamiast tworzyć mgiełkę wtryskując paliwo to lał ciurkiem do przepustnicy załączam foto o jaką siateczkę chodzi pozdrawiam Opel Astra c14nz 1.4 nie odpala silnik
  • Poziom 15  
    Kolego Motronic żadnym specjalistą w naprawach samochodów nie jestem ,ale jeszcze na wzrok mi nie padło widziałem ten oring,ale mówię że uszkodziła się siateczka którą zaznaczyłem na foto po prostu się zgniotła i zamiast rozpylać paliwo to lał ciurkiem do przepustnicy i strasznie kopcił wtedy na czarno teraz jest już ok,pali na kopa i nie kopci pozdrawiam

Dodano po 2 [minuty]:

Może i też winę miał ten oring może krzywo siedział albo coś ,ale to nie zmienia faktu że siatka też się zniszczyła :D
  • Poziom 38  
    siepak1 napisał:
    Może i też winę miał ten oring może krzywo siedział albo coś ,ale to nie zmienia faktu że siatka też się zniszczyła :D

Parafrazując:
    Może i winę też miała siteczka, że się zniszczyła, ale to nie zmienia faktu, że winny był oring.
  • Poziom 15  
    Czyli że nawet bez tej siatki byłoby dobrze?
  • Poziom 17  
    Tak. Kolega ma racje z tym oringiem. Podwinął się i było nieprawidłowe rozpylanie - wyciek.
  • Poziom 15  
    Winę miał oring na wtrysku temat zamykam.