Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop Samsung 355v5c-s04 - Instalowanie biosu przez SW Updater i czarny ekran.

Krystecki 26 Kwi 2013 20:29 1527 3
  • #1 26 Kwi 2013 20:29
    Krystecki
    Poziom 2  

Witajcie. Od dwóch dni bawię się moim nowo nabytym laptopem Samsung 355v5c-s04 z Windowsem 8. Wszystko zdążyłem już sobie pościągać, żadne niebezpieczne operacje nie miały miejsca. Dziś wyświetlił mi się komunikat od programu SW Updater o błędach wynikających z braku aktualizacji niektórych sterowników. Z tego co pamiętam to był tam m.in. bluetooth, karty sieciowe i właśnie ten bios. Gdy program zaczął aktualizować biosa to nagle usłyszałem jakieś dziwne dźwięki jak by ścięcia w systemie. Spanikowałem i szybko wyłączyłem komputer z zasilania przyciskiem. Po ponownym włączeniu komputera ekran laptopa przestał reagować i nie chce się włączyć. Wentylator działa i potrzebne diody święcą się jak należy. Proszę o pomoc i dodam, że komputer obowiązuje gwarancja i jeżeli pomoc nie poskutkuje mam możliwość wysłania laptopa do serwisu. Pozdrawiam.

• Pomocny post
    #2 26 Kwi 2013 20:33
    tronic1
    Spec od komputerów

Nic głupszego nie mogłeś zrobić jak przerwać aktualizację biosa. Oddaj do serwisu.

• #3 26 Kwi 2013 21:23
    Krystecki
    Poziom 2  

Dobrze. A jest to coś groźnego, co może mnie narazić na duże koszta związane z naprawą?

Dodano po 45 [minuty]:

odświeżam

• Pomocny post
    #4 26 Kwi 2013 23:14
    tronic1
    Spec od komputerów

Najprawdopodobniej trzeba bios na nowo zapisać na programatorze. Koszty nie powinny być duże, ale to już zależy od serwisu.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME