Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Megane I - Mechanizm opuszczania szyby

26 Apr 2013 20:39 8685 5
  • Level 11  
    Witam wszystkich.

Dzisiaj uszkodził mi się mechanizm opuszczania szyby z lewej strony. Szyba zjechała na dół i tak już została. Zostałem zmuszony do zdjęcia obudowy i dostania się do mechanizmu. Co ciekawe mechanizm działa normalnie, ale coś stało się z linkami. Szyba w ogóle nie reaguje na pracę silniczka. Nie wiem jak te linki mają być zamontowane, czy spadły z jakiś prowadnic, gdzie one są w ogóle?

Szukałem całe popołudnie informacji w internecie na ten temat, ale nie znalazłem niczego konkretnego. Chodzi mi o to, żeby ktoś dokładnie mi przedstawił schemat zamocowania tych linek, od silniczka po szybę wraz z prowadnicami i ślizgaczami do podnośników.

Czy muszę kupić cały komplet tak jak na zdjęciu?

Renault Megane I - Mechanizm opuszczania szyby

Bardzo proszę o pomoc.

Z góry dziękuję.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 31  
    Z jakiego miasta jesteś?
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    Oddaj do regeneracji, naprawiają takie mechanizmy, sam tego nie ogarniesz.
  • Level 31  
    E tam regeneracja. Na szrocie oryginał. Broń Boże zamiennik.
  • Level 11  
    Jestem z Tychów.

Silniczek działa, więc po co inny, mi chodzi głównie o te linki z prowadnicami i ślizgaczami. Poluzowało się to jakoś i nie wiem jak to naprawić.
  • Level 1  
    witam, mam podobny problem w megane. Z tym że silniczek nie obraca linką. Zastanawiam się czy wymiana całego mechanizmu rozwiąże problem bo mocowanie linek jest do uchwytu na szybie a to mam urwane i nie wiem za bardzo jak wymienić ten uchwyt.