Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amica GSP14054 - Pobiera i wypuszcza wodę (error 1)

27 Kwi 2013 06:21 1983 4
 • Poziom 12  
  Witam,
  Zmywarka jak w temacie. Po uruchomieniu programu zmywarka wyrzuca resztki wody, następnie pobiera stan, postoi około 2 minut, następnie wyrzuca wodę wyświetlając napis error 1. Pompa myjąca sprawdzona, po bezpośrednim podłączeniu napięcia pracuje bez zarzutu. Czy ktoś z kolegów wie może co oznacza error1, podejrzewam że jest to związane z pompą, bo na tym etapie się zatrzymuje, ale biorąc pod uwagę fakt że pompa jest sprawna ,pozostają przewody łączące, lub moduł. Czy ktoś z Was ma jakieś inne sugestie? Pozdrawiam.
 • Poziom 29  
  Witam.
  Sitka na wężu dopływu wody przytkane - wyczyścić.
  Ewentualnie za niskie ciśnienie wody w rurach.
 • Poziom 14  
  Witam ja bym sprawdził jeszcze presostaty nie wiem ile tam jest jeden albo dwa sprawdź filtry i kanały prowadzące do presostatów
 • Pomocny post
  Poziom 28  
  Ta zmywarka ma licznik przepływu wody WERSION, nie uświadczysz w niej presostatu. Może być również sklejony kontraktron na liczniku.
 • Poziom 12  
  Zmywarka pobiera wodę bardzo szybko tak ,że wersja z zapchanymi sitkami odpada.
  Natomiast uszkodzenie przepływomierz ma sens. Naprawiałem już kilka zmywarek z uszkodzonym przepływomierzem, i faktycznie zachowanie ich było identyczne. Pobrała wodę, pomyślała trochę, i wypuściła. Problem w tym, że szukałem przepływomierza, może zbyt chaotycznie , i nie mogłem go zlokalizować. W którym miejscu zamontowali to "mądre" urządzenie? Przepraszam za powolne reakcje w odpisie, ale zmywarka jest rezerwowa, i klientowi nie zależy na naprawie na "wczoraj" Pozdrawiam!