Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Computer ControlsComputer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pixma Canon MG5150 - dlaczego nie drukuje poprawnie?

27 Kwi 2013 12:46 10086 9
  • Poziom 2  
    Witam mam drukarkę taką jak w temacie i jest z nią jeden problem.
    Nie drukuje. Tzn. drukuje, ale jak już poda wydrukowaną kartkę to wygląda to mniej więcej tak, że kartka wygląda jak wyblakła, lub jakby drukarce brakowało tuszu, choć wszystkie zbiorniki są pełne.
    Próbowałam już wszystkich sposobów, nawet odmaczałam tusze, bo myślałam, że są zaschnięte.
    Proszę o pomoc, bo to dość nowa drukarka i nie chciałabym tracić kolejnych pieniędzy na kupno nowej.
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Tusze w pojemnikach są na pewno.

Drukarka została kupiona nowa, ze sklepu.

Jeśli chodzi o tusze to stosuję takie -->http://allegro.pl/1x-canon-ip4850-mg5150-mg5250-6150-8150-525-chip-i3183743340.html i kiedyś mi dobrze z nimi drukowało.

Tusze wymieniam wtedy kiedy się kończą, pojemniki różnie się kończą, raz wymienię jeden, raz drugi, w zależności kiedy się skończą.

Co do odmaczania to czytałam w necie, że dobrze wyjąć tusz z drukarki i do tego otworu od tuszu wlać kilka kropel wody, tak tez zrobiłam
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 1  
    TJ w temacie. Drukarka w teście dysz nie drukuje poprawnie dyszą BK. Załączam scan testu. Co może być przyczyną?? I czy jest szansa na naprawę. Do drukarki Canon MG 5150 zainstalowałem głowicę kupioną z Canona MP620, która miała być sprawna.
  • Poziom 15  
    Sekcja BK pracuje tak, jakby co 2 dysza drukowała , wygląda że ma jakiś problem.
    Ale co więcej można zrobić?
    Trzeba by ja sprawdzić w innym urządzeniu bo może to tez być problem elektroniki w drukarce.