Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG/V-CB371HEU/Bez workowy - słaba siła ssania odkurzacza, czyszczenie filtrów.

Adept89 27 Kwi 2013 16:16 2667 1
  • #1 27 Kwi 2013 16:16
    Adept89
    Poziom 1  

Witam

Mam problem z bez workowym odkurzaczem marki LG V-CB371HEU ], po wielu miesiącach bez awaryjnej pracy nagle podczas sprzątania po remoncie pokoju wystąpił pierwszy problem..

Siła ssania odkurzacza znacznie zmalała. Po przeczyszczeniu filtrów (zgodnie z instrukcja obrazkową LG/V-CB371HEU/Bez workowy - słaba siła ssania odkurzacza, czyszczenie filtrów.) nie znacznie się poprawiło, postanowiłem przeczyścić filtry ochronne silnika i wszystkie inne brudne gąbki (3 szt. na dole zdjęcia -->) LG/V-CB371HEU/Bez workowy - słaba siła ssania odkurzacza, czyszczenie filtrów.

1) Jak dostać się do wnętrza silnika by go też przeczyścić.

2) Gdzie powinny znajdować się gąbki 1,2,3 bo się pogubiłem..

3) jak sprawdzić czy Silnik pracuje na pełnych obrotach/czy jest sprawny - czy opłacalna jest wymiana silnika gdyby się okazało, że czyszczenie nic nie dało i ,,słabe ssanie jest wynikiem usterki silnika"

0 1
  • #2 28 Kwi 2013 21:29
    ag1112
    Poziom 13  

Złóż odkurzacz do kupy i włącz bez zbiornika - przysłuchaj się silnikowi chwilę, następnie zainstaluj zbiornik i również włącz - jeśli silnik ma znacznie wyższe obroty ze zbiornikiem a odkurzałeś pył po gładzi to na 100% musisz wymienić (czyszczenie nic nie da) filtr HEPA w zbiorniku.
    Zrób taką samą próbę również przy wyjętym i założonym filtrze wylotowym.

0