Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Realtek Sound - Przerywanie dzwięku - ważne

27 Kwi 2013 20:55 2385 3
  • Poziom 2  
    Witam, nie wiedziałem w jakim dziale umieścić ten temat i czy w ogóle znalazłem dobre forum ale krótko i na temat:
    Problem jest taki,że jeżeli słucham przykladowo 2 muzyki ( jedna z YT, druga w grze ) to obydwie źle słychać, charczy, przerywa dzwięk.
    Chciałbym sie dowiedziec i prosic o pomoc w tej sprawie - jak/jakie sterowniki i jak zainstalowac do płyty głównej, bo mysle ze to moze byc przyczyną.
    Jeżeli sie myle to pokierujcie mnie co mam zrobić po kolei, jakie logi wam dać zeby naprawić ten problem.

Informacje na temat komputera:
    System: Windwows 7 Ultimate 32-bit
    Pamieć fizyczna: 4 GB RAM
    Procesor: DualCore Intel Pentium E5300, 2600 MHz (13 x 200)
    Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 9500 GT (1 GB)
    Karta Dzwiękowa: Realtek ALC662 @ Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1]
    Karta sieciowa: Realtek RTL8168D/8111D Family PCI-E Gigabit Ethernet NIC (NDIS 6.20) (192. [ TRIAL VERSION ])

P.S Sorki za jakiś brak szablonu albo coś, potrzebuje szybkiej potrzeby bo może mi się coś psuć w kompie a ja nawet o tym nie wiem.
    Za wszelkie niedogodności przepraszam
  • Poziom 23  
    Sterowniki do karty dzwiekowej znajdziesz tu: Link będzie to normalny plik exe, kolejne kroki instalacji będziesz widział na ekranie monitora.

Nie podałeś modelu płyty głównej, podasz?

Nie oczekuj nic nadzwyczajnego od integry, zwłaszcza tych starszych....
  • Poziom 30  
    Po prostu zaktualizuj sterowniki od kary dźwiękowej, przez opcje w ustawieniach urządzenia
    albo do pobrania ręcznie z internetu np. ze strony producenta: LINK
    Ewentualnie jeśli nie będzie poprawy to zainstaluj starsze sterowniki (poprzednią wersję).
  • Poziom 2  
    Nazwa płyty głównej Foxconn G31AX/G31MG/G31MV/G31MX Series
    Mikroukład płyty głównej Intel Bearlake G31
    DIMM1: SK Hynix HYMP125U64CP8-S6 2 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM (6-6-6-18 @ 400 MHz) (5-5-5-15 @ 333 MHz) (4-4-4-12 @ 266 MHz) - mam 2 kości RAM 2 GB razem 4, nie wiem czy nie wykrywa mi jednej karty, ale w wlasciwosciach komputera pokazuje 4 BG zainstalowane (3,75GB dostępne)