Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hakowanie/przeróbka przycisków pada dualshock3

disabledplayer 27 Kwi 2013 22:24 1914 1
  • #1 27 Kwi 2013 22:24
    disabledplayer
    Poziom 2  

Dzień dobry koledzy. Ciężki projekt przede mną (dla mnie) ale warto uprzyjemnić sobie życie. Słowo żalu o sobie i w czym rzecz- jakiś czas temu złamałem kręgosłup w odcinku szyjnym, jestem na wózku ale mam tez niesprawne dłonie. Gram na PS3 trzymając pada w dłoniach a steruje ustami tak jak on www.youtube.com/watch?v=Pvxm6pfTqxQ .W głowie zrodził mi się pomysł jak usprawnić swoje granie. Szukając w sieci w końcu znalazłem , ludzie przerabiają pady do automatów arcade wlutowując kable w pcb i montują przyciski jak im się podoba.
    Właśnie oto mi chodzi, wyciągnięcie przycisków po za pada i przystosowanie do moich możliwości..
    I tu pytania, czy oba analogi da się wy-lutować z pada i podłączyć poza pcb?
    Może ktoś z was robił już coś podobnego? Może ktoś z was był by chętny mi pomoc/współpracować w realizacji tego projektu?
    Czekam na wasze sugestie i rady.

0 1
  • #2 22 Maj 2013 11:56
    deus.ex.machina
    Poziom 32  

Wydaje mi się, że to nie będzie problem natury elektrycznej - problemy do rozwiązania to raczej sprawy mechaniczne - mocowanie, ewentualnie dobór innych potencjometrów, jeśli oryginalne będą za małe przy twoim typie sprawności ruchowej.

0