Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ciche filmy na kinomaniak.tv

andrzejz78 28 Kwi 2013 11:55 10419 13
  • #1 28 Kwi 2013 11:55
    andrzejz78
    Poziom 18  

Mam problem z głośnością na kinomaniak.tv Kiedyś było dobrze a teraz pomimo ustawienia głosu na full jest tak cicho żeby dobrze usłyszeć muszę zakładać słuchawki Wydaje mi się że tak się dzieje od ponownego uruchomienia serwisu (ostatnio go przymkneli ;) )
    Laptop i ustawienia sprawne bo muzyka i normalne filmy grają głośno
    YT gra głośno

Ma ktoś jakiś pomysł?
    Czy jest jakaś regulacji głosu w strumieniu do Flash Player?

Dodam że u kumpla na kinomaniak.tv głos jest dobry

0 13
  • #2 28 Kwi 2013 12:32
    freetz_master
    Poziom 30  

Piractwa na tym forum nie wspieramy.

-7
  • #3 28 Kwi 2013 12:52
    andrzejz78
    Poziom 18  

freetz_master napisał:
    Piractwa na tym forum nie wspieramy.
    Ja też nie wspieram a z tego serwisu korzystam tylko po to że jak mi się spodoba jakiś film (nawet początek) to idę na ten film do kina lub kupuję legalną płytę DVD z tym filmem
    Serwis ten traktuję jako dobrą bazę zwiastunów

0
  • #4 28 Kwi 2013 15:38
    jurek.adam
    Poziom 43  

Jak musisz oglądać te "zwiastuny" to zmień przeglądarkę na Operę lub Chrome, sprawdź też ustawienie głośności w mikserze karty dźwiękowej!

0
  • #5 28 Kwi 2013 16:12
    andrzejz78
    Poziom 18  

jurek.adam napisał:
    sprawdź też ustawienie głośności w mikserze karty dźwiękowej
    Już pisałem że tu jest wszystko dobrze
    jurek.adam napisał:
    zmień przeglądarkę
    Wolałbym nadal używać FF....

0
  • #6 28 Kwi 2013 21:31
    CHACA
    Poziom 43  

Sprawdziłem i u mnie działa normalnie. Dźwięk dość spory. Za każdym razem jak odtwarzasz film na dole w prawym rogu jest ikona podgłaszania.

0
  • #7 28 Kwi 2013 22:07
    andrzejz78
    Poziom 18  

CHACA napisał:
    na dole w prawym rogu jest ikona podgłaszania
    Mam na full i jest cicho
    Na innych stronach z filmami on-line też jest kiepsko ale na YT jest już głośno a to ten sam flash player Nic z tego nie rozumiem

0
  • #8 29 Kwi 2013 15:03
    jurek.adam
    Poziom 43  

andrzejz78 napisał:
    Wolałbym nadal używać FF....
    Tak trudno zainstalować inną przeglądarkę, żeby sprawdzić, czy przyczyna leży po stronie FF?

0
  • #9 29 Kwi 2013 15:07
    steganos
    Poziom 29  

andrzejz78 napisał:
    Ja też nie wspieram a z tego serwisu korzystam tylko po to że jak mi się spodoba jakiś film (nawet początek) to idę na ten film do kina lub kupuję legalną płytę DVD z tym filmem
    Serwis ten traktuję jako dobrą bazę zwiastunów

Już widzę jak po 5 minutach wyłączasz...

0
  • #10 24 Paź 2013 15:41
    Wanderley9
    Poziom 12  

Nie napisałeś jaki masz sprzęt i system, to są podstawy. Dziwię się, że nikt o to nie pytał. Domyślam się, że masz laptopa i jakiś system microsoftu. Uruchom Panel Sterowania --> Dźwięk --> ikona Głośniki/Słuchawki -->Właściwości --> Ulepszenia --> uruchom "Wyrównanie głośności " --> Zastosuj. Temat trochę stary, ale liczę, że go dalej obserwujesz. Napisz czy coś się poprawiło.

2
  • #11 25 Paź 2013 10:54
    andrzejz78
    Poziom 18  

Wanderley9, ustawienia systemowe dźwięku mam na full
    Nie mam problemu z dźwiękiem na YT, z filmami z dysku, z radiem internetowym itp. Podejrzewam że na kinomaniak.tv filmy nagrane są dość cicho lub akurat na takie trafiam
    Laptop ma ograniczoną moc wyjściową dźwięku więc gorzej sobie radzi z cicho nagranymi filmami niż PC z zewnętrznymi głośnikami

1
  • #12 25 Paź 2013 14:45
    Wanderley9
    Poziom 12  

andrzejz78 napisał:
    Wanderley9, ustawienia systemowe dźwięku mam na full
    Nie mam problemu z dźwiękiem na YT, z filmami z dysku, z radiem internetowym itp. Podejrzewam że na kinomaniak.tv filmy nagrane są dość cicho lub akurat na takie trafiam
    Laptop ma ograniczoną moc wyjściową dźwięku więc gorzej sobie radzi z cicho nagranymi filmami niż PC z zewnętrznymi głośnikami

Tak wiem, że masz na full, ale staram Ci się pomóc. Sprawdzałeś to ustawienie, które wyżej dokładnie opisałem ?

0
  • #13 01 Lis 2013 17:46
    kamij
    Poziom 13  

Nie wiem jak kolega ale ja zastosowałem - Działa! :-] Dzięki, należą się punkty od założyciela tematu.

1
  • #14 30 Lis 2013 14:00
    andrzejz78
    Poziom 18  

kamij napisał:
    należą się punkty od założyciela tematu
    Punkty się przyznaje komuś kto pomógł w rozwiązaniu problemu

Problem nie rozwiązany lecz wyjaśniony Zmieniłem laptopa i przy okazji system i nadal większość filmów jest cicho Na YT, z dysku itp. jest bardzo głośno Po prostu filmy są cicho nagrane i tyle w tym temacie

0
  Szukaj w 5mln produktów