Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

windows 7 - Odzyskanie klucza

28 Kwi 2013 12:56 3879 7
  • Poziom 14  
    Witam! Mam pytanie dotyczące windowsa 7, otóż kiedyś kupiłem oryginalnego windowsa 7 wersję oem i można było go zainstalować tam na kilku komputerach. Zgubiłem płytkę gdzie był klucz, bo ostatnio instalowałem go 2 lata temu i moje pytanie brzmi, czy na dysku jest gdzieś zapisane wszystkie poprzednie klucze windowsa 7?
  • Poziom 38  
    Spróbuj programem sunrise seven.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Fala889 napisał:
    Zgubiłem płytkę gdzie był klucz

Również bardzo ciekawe.
  • Poziom 14  
    Napiszę dokładniej. Ostatni raz gdy widziałem płytę było to 2 lata temu. Wiadomo, na pudełku jest naklejka, lecz kupowałem komputer z tym windowsem, a sprzedawca mówił żebym nie naklejał naklejki na komputer i tyle, zgubiłem windowsa z pudełkiem (możliwe, że zapodział się przy przeprowadzce). Jeżeli to jest jakiś problem, to mogę wysłać skan faktury z zakupem pc z windowsem.

Dodano po 31 [minuty]:

Nie chodzi mi, o to, że chcę zobaczyć ten klucz co mam, tylko przywrócić poprzedni.
  • Poziom 43  
    Fala889 napisał:
    Nie chodzi mi, o to, że chcę zobaczyć ten klucz co mam, tylko przywrócić poprzedni.

Nie ma takiej możliwości.
  • Poziom 14  
    Czyli jednak trzeba kupić nowy. :/
  • Poziom 39  
    Po to jest naklejka z kluczem żeby ją przykleić do obudowy komputera a nie trzymać w pudełku które się gubi. Zalecane też na naklejkę przykleić taką specjalną folię ochronną żeby się nie starła, bo ścierać się lubią a później też jest problem.