Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy tab 2 - Jak podłączyć do Samsunga galaxy tab 2 jednocześnie ładow

28 Kwi 2013 13:27 10557 14
  • Poziom 9  
    Jak podłączyć do Samsunga galaxy tab 2 jednocześnie ładowarkę i pendriva ? Problem w tym, że jak jest w polowie rozładowana bateria nie wykrywa pendriva.
  • Poziom 1  
  • Poziom 30  
    Nie to jest hub otg. Nie da rady ze wzgledu na to że gdy podłączysz ładowarke to z niej prad płynie do tabletu. A gdy podłączasz pendrive to prąd płynie z tabletu do pena. i Gdy zastosujemy nawet taki hub usb to pen zadziała ale ładowarka nie naładuje tabka. ewentualnie możesz spróbować zastosować taki hub ale łądowarka by zasilała pena a nie tablet, ale nie wiem czy to zadziała
  • Poziom 9  
    Jak podłączę pendraiva a bateria nie jest cała naładowana to pokazuje się komunikat: podłączono urządzenie o dużej mocy to rozumię ze jeśli pen będzie zasilany to ten problem zniknie. Nie mogę znaleźć do 5100. Czy dobrze rozumuję?
  • Poziom 30  
    Powiem tak Jeżeli będzie zasilany to możliwe że ten problem zniknie, ale nie koniecznie, Bo moze się okazać tak ze nie będzie działać
  • Poziom 9  
    I dalej jestem w punkcie wyjścia. Czekam na dalsze sugestie.
  • Poziom 30  
    Dla jasności, małe szanse ze to zadziała. Czy z myszką też tak jest ?
  • Poziom 11  
    Podłączę się do tematu. Myszka przez OTG działa, ale nie wiem jak znależć w tablecie pliki z czytnika kart podłączonego na OTG. pozdr
  • Poziom 24  
    hipeck, sprawdź czy w ustawieniach montuje Ci pamięć USB. Jeżeli tak, to w eksploratorze plików (polecam x-plore) będzie zamontowane jako usbhost1 albo coś innego z usb, tam znajdziesz pliki.
  • Poziom 11  
    Pokazały się w apce "moje pliki", ale po usunięciu mikro SD. pozdr
  • Poziom 26  
    Też tak mam w mojej biedzie. Samsung jest STANOWCZO przereklamowany. Gdybyś miał Kiano nie byłoby problemów. Przerabiałem to już. Gdybam tak sobie, że jedyna przelotka to samoróbka.
  • Poziom 9  
    Witam mam pytanie do znawców tematu… Zamierzam zakupić Samsung galaxy tab 2.7’’ wersja z 3G (chyba 7.0) i chciałbym używać go z kartą aero2; czy da się to tak skonfigurować żeby tablet działał jako router wifi? Czyli czy dałoby się podzielić Internet z aero2 na tablecie poprzez wifi dla innego kompa?
  • Poziom 30  
    Wystarczy stworzyć sieć adhoc i tyle