Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sterownik sprężarki śrubowej - Surescan (Compair) - brak schematów, ucięte kable

Slawiii 28 Apr 2013 19:26 3963 4
    Slawiii
    Level 2  
    Sterownik sprężarki śrubowej - Surescan (Compair) - brak schematów, ucięte kable Sterownik sprężarki śrubowej - Surescan (Compair) - brak schematów, ucięte kable Witam wszystkich Forumowiczów.

Jest to mój pierwszy temat więc z góry proszę o wyrozumiałość.

Mam problem ze sterownikiem sprężarki śrubowej jaką kupiłem niedawno. Jest to CompAir Cyclone 111.
    Na sterowniku pisze tylko Surescan a na naklejce z tyłu Miniscan (dołączam zresztą zdjęcia).
    Proszę o pomoc w podłączeniu całego osprzętu (pisałem do polskiego przedstawiciela Compair i mnie po prostu olali i nie dostałem żadnej odpowiedzi z ich strony...)

Sterownik ma ucięte kable przy wtyczkach - na kablach są naklejki z numerami...
    Brakuje mi też przetwornika ciśnienia oraz czujnika jaki jest koło filtra powietrza (to chyba jakiś czujnik przepływu powietrza albo coś w tym stylu).

A może ktoś po prostu by przerobił dla mnie ten sterownik aby cały panel działał na podobnej zasadzie jak oryginalny z tym, że brałby tylko odczyty np z 3 czujników i sterował odpowiednio stycznikami od gwiazdy/trójkąt i elektrozaworem??
    Jeśli jest ktoś chętny na przeróbkę to możemy się dogadać. Wtedy wytłumaczę dokładnie co miałby robić.
    Całość działa na 24 V (chyba prądu zmiennego ale musiałbym się upewnić bo nie pamiętam)
    nataliazwawa
    Level 10  
    Witam.
    Mogę pomóc , podając rozrysowanie połączeń podobnego sterownika sprężarki firmy CompAir Mahle GmbH MCC-0 .

Szukam informacji co oznacza błąd " on E1" .
    recy
    Level 1  
    Witam
    Mam ten sam problem ze sprężarką mahle sterownik mcc 0, wyświetlacz pokazuje komunikat on E1. W dokumentacji dtr nie ma takiego komunikatu. Jeśli ktoś miał już do czynienia z takim problemem to proszę o pomoc.
    User removed account
    User removed account