Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop bez procesora, ramu, matrycy, dysku...

28 Kwi 2013 21:48 1272 8
  • Poziom 11  
    Witam. Mam laptopa Acer Extensa 5220 który ma słabą grafikę. Wpadłem na pomysł aby kupić sobie innego z lepszą grafiką ale bez procesora, ramu, matrycy, dysku. Szukałem laptopa 15,4 cali i znalazłem 5230 tylko że 50 zł, nie wiadomo czy działa i brak odbioru osobistego (czyli na pewno nie działa). Jakiego laptopa z lepszą kartą graficzną i socketem p polecacie mi szukać na allegro?
  • Poziom 43  
    Sprzedaj ten i kup normalny nowy/używany notebook zgodny z twoimi oczekiwaniami/wymaganiami.
    Na socket P nie ma dziś już wydajnych CPU.
  • Poziom 36  
    Na socket P - są całkiem fajnie procki C2D z serii 8 i 9, znacznie lepsze i wydajniejsze niż budżetowe wynalazki w nowych laptopach 1 - 1,3 tys zł.
    Jeśli chcesz lapka gdzie wejdzie taki procesor, to szukaj z chipem intel 4x - tylko te obsługują najwydajniejsze procesory socket P.
    A tego lapka chętnie bym od Ciebie odkupił jak jest w wizualnym dobrym stanie - lub wymienił go na taki jak chcesz ( musiałbyś dopłacić oczywiście)
  • Poziom 11  
    Właśnie o to chodzi że pękł zawias :/ Matryca po wymianie, dziś wsadzony nowy procek (T7250). Ogólnie na celeronie miałem temperatury około 50 teraz mam około 45. Prócz pęknięcia i kilku nalepek stan bardzo dobry. A gupia tylna klapa 100zł... A listę chipsetów mam, tylko nie wiem w jakich lapkach mogą one być :D
  • Poziom 29  
    To poszukaj na allegro czegoś uszkodzonego żeby pasowało do twojego procesora - to chyba proste.
  • Poziom 11  
    Tzn. chodziło mi o to, czy ktoś mógłby polecić mi jakiegoś z laptopów z przynajmniej intel 4000.
  • Poziom 29  
    Ciężko będzie znaleźć coś bez cup, ramu, matrycy. Wchodzi w grę opcja że sprzedasz swojego i kupisz drugiego całkiem sprawnego z dopłatą ??
  • Poziom 36  
    Acer 6935 - to jest mocarz do Socket P - super laptop tylko nie kupuj z uszkodzoną matrycą - majątek kosztuje.
  • Poziom 11  
    Trochę za drogo, no nic rozpoczynam poszukiwania. Dzięki za pomoc.

Dodano po 1 [minuty]:

steganos napisał:
    Ciężko będzie znaleźć coś bez cup, ramu, matrycy. Wchodzi w grę opcja że sprzedasz swojego i kupisz drugiego całkiem sprawnego z dopłatą ??
    Tak, tylko że będzie problem, on ma połamany prawy zawias.