Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Głośniki do TV i komputera w miarę przystępnej cenie

mesoka 28 Kwi 2013 23:42 2289 7
  • #1 28 Kwi 2013 23:42
    mesoka
    Poziom 6  

Witam.
    Posiadam obecnie Logitech Głośniki 2.1 LS21 980-000056, używam ich do komputera i czasami podłączam do telewizora. Uzbierałem trochę kasy i chciałbym kupić coś mocniejszego, bo obecne są dosyć przeciętne. Pokrętło na 3/4 mocy i już zaczynają "pierdzieć i trzeszczeć", basy tragiczne a kartę dźwiękową mam dobrą. Na ostatniej imprezie aż mi było wstyd, że można było swobodnie rozmawiać przy prawie maksymalnej głośności. Mam pokój na poddaszu 26m2.
    Zastosowanie:
    telewizor (LG 42CS460),
    komputer (ASUS Xonar DX/XD 7.1).

Ile muszę wydać żeby w miarę komfortowo słuchać muzyki (nie jestem audiofilem :D ) .
    Przy oglądaniu tv czuć się jak w małym kinie.
    Na imprezie dać czadu, że bas będzie czuć w kościach.

Nie zrażam się do używek, zawsze parę złotych mniej się wyda.

0 7
  • #3 29 Kwi 2013 10:57
    mesoka
    Poziom 6  

1000zł mogę w tym momencie przeznaczyć na nagłośnienie, chociaż nie ukrywam że jak da się taniej kupić coś ciekawego to narzekać nie będę :)

0
  • #6 29 Kwi 2013 11:48
    mesoka
    Poziom 6  

Dzięki za propozycje sprzętu.

Jestem kompletnym laikiem w tym temacie, nie wiem co jest dla mnie lepsze :)
    Miejsca sporo wolnego w pokoju więc zagospodarować przestrzeń głośnikami to nie problem. Jeszcze kolejna sprawa, nie chcę sprzętu który by się marnował. W tygodniu pracuje w delegacji więc w domu jestem pt, sob, niedz. Także mocniejsze granie będzie u mnie 1,2 razy w tygodniu więc chyba bez sensu kupować sprzęt za kilka tys ( może kiedyś :) )

0
  • #8 29 Kwi 2013 12:40
    mesoka
    Poziom 6  

Bardzo fajne te Microlab SOLO7C, bardzo przydatna będzie opcja podłączenia dwóch źródeł. Nie musiałbym się bawić kablami jakbym chciał podłączyć TV(film, XBOX) i kompa razem.
    Wielkie dzięki za porady, na dniach będę zamawiał.

0