Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Husqvarna 345 Nie równa praca silnika

29 Apr 2013 12:39 5832 4
  • Level 9  
    Mam Husqvarna 345 i taki z nią problem gdy jest zimna pracuje idealnie a gdy ja nagrzeje pilarka zaczyna szwankować nierówno pracuje na wysokich obrotach , gaśnie na wolnych obrotach , nierówno schodzi z obrotów . Wyczyściłem w niej filtr powierza i świece to pogorszyło sprawę . Gaźnik jest ustawiony fabrycznie tak jak ją kupiłem.
    Proszę o pomoc z góry dziękuje
  • Helpful post
    Level 23  
    Niestety kolego, musisz zawieść pilarke do serwisu, mój szwagier miał to samo w swojej pile, kombinowalem na wszelkie sposoby aby ją wyregulować,nie pomogło, wyciągnęłem gaźnik,przedmuchałem go z każdej strony ale nic to nie dało. Zawieźliśmy ją do serwisu, czas naprawy 40min, koszt 60zł za części+ 20 za robocizne. Okazało się że w tym gaźniku znajduje się maleńki tłoczek (zaworek) wielkości (połowa filtra od papierosa) zostało to wymienione, pilarka gwiżdże jak nówka;-) powodzenia.
  • Level 9  
    Dzięki za pomoc jutro z samego rana zawiozę ja do serwisu .
  • Level 27  
    Pompka paliwa (jeśli występuje) do wymiany.
    Golf90 Jaki tłoczek? Może zawór iglicowy, ale on nie daje takiego efektu, prędzej membrany gaźnika. Pozdrawiam.
  • Level 14  
    Witam,
    Moim zdaniem wynikającym z doświadczenia to najczęściej uszkodzona świeca zapłonowa lub moduł.
    Często uszkadza się przewód wysokiego napięcia lecz stanowi on integralną część modułu. Gaźnik jest sprawdzany i czyszczony po sprawdzeniu układu zapłonowego.
    Pozdrawiam.