Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
OptexOptex
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Rejestratory dahua... mała przestroga :)

jpl 04 Dec 2013 09:18 51144 37
    niktważny
    Level 9  
    Głównie montuje kamery Sunell. Jakość obrazu jest bdb i mało awaryjne.
    Podobno też Vivoteki są dobre (ale nie montowałem ich).

Poszukaj w necie dystrybutorów tych kamery i jako instalator na pewno dostaniesz rabat i zejdzie poniżej 1000 zł za kamerę IP.

P.S.

Możesz też jakiś stary komputer zaadoptować jako rejestrator.
    Sunell daje darmowe oprogramowanie.
  • OptexOptex
    trikin
    Level 11  
    Na poniższych zdjęciach można zobaczyć obraz z rejestratorów Ultimax. 1Mbit/s, 15kl./s. - nawet na tak niskich ustawieniach, bez problemu można rozpoznać twarz i nie ma efektu pikselizacji obrazu.

Rejestratory dahua... mała przestroga :) Rejestratory dahua... mała przestroga :) Rejestratory dahua... mała przestroga :)
  • OptexOptex
    wow
    Level 27  
    trikin - możesz podać modele rejestratora i kamery?
    extremeee
    Level 25  
    trikin : no tak ale scena tutaj mało dynamiczna - ale jak na strumień 1 Mbit to daje radę.
    WillTheBlack
    Level 2  
    Co do rejestratorów BCS , Dahua mam tylko jedno ogromne zastrzeżenie , po zamontowaniu w firmie Stormshielda ( sprzętowego firewalla ) odkryłem że wszystkie BCSy (mam ich 4 w serwerowni) generują duzy ruch na chińskie niezidentyfikowane serwery . Z Dahuą mialem inny ciekawy temacik. Po zgraniu materiału bezpośrednio na pendriva ( czyściutki, nowiutki kingston wyjety z pudełka ) i wpięciu do kompa pojawił sie alert o wykryciu wirusa. :)
    matete
    Level 10  
    A jak mają nie generować, skoro zapewne ustawione masz podglądy przez p2p, czyli chińskie serwery. Co do "wirusa" to stawiam, że masz zasyfiony komp, a nie że Ci "z rejestratora przeszło".