Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

audi a4 b8 - zabezpieczenie antykradzieżowe, odcięcie.

29 Kwi 2013 20:17 4416 5
 • Poziom 8  
  Witam.

  Koledzy, a czy ktoś wie jak zrobić odcięcie "czegoś" żeby nie uszkodzić auta?. Mam na myśli wyłącznie "czegoś" za pomocą funkcji antynapadowej. czyli odpalam auto i jeśli nie wyłączę zabezpieczenia to to zabezpieczenie wyłącza coś innego i unieruchamia auto. Pytanie co odłączać tak żeby nic nie uszkodzić, a unieruchomić.
  Dziękuję.
 • Poziom 16  
  Tutaj główną rolę gra kreatywność. Możesz odciąć zapłon(iskrę), pompę paliwa, jeśli diesel starej technologii to tę iglicę która odcina paliwo- zainteresuj się co oferują immobilisery i masz punkt wyjścia co można implementować :)
 • VIP Zasłużony dla elektroda
  Podaj jeszcze adres gdzie auto stoi, wtedy coś wymyślimy.
 • Poziom 8  
  nie chodzi o to gdzie stoi ani co zostało co zostało zrobione, bo można pewnie zrobić to na kilka sposobów. Z tego co wiem (wiedzę mam jednak znikomą) odcinanie pompy w tym modelu to słaby pomysł, podobnie z zapłonem kiedy auto jest uruchomione. ok ale skoro to takie top secret to mozna zamknąć temat.
 • Poziom 16  
  robertforum napisał:
  Z tego co wiem (wiedzę mam jednak znikomą) odcinanie pompy w tym modelu to słaby pomysł, podobnie z zapłonem kiedy auto jest uruchomione
  A co się dzieje po przekręceniu kluczyka w pozycję stop? Wydaje mi się że przestaje pracować pompa i iść iskra, więc jakie szkody może wyrządzić 'zgubienie' iskry przy pracującym silniku? ;)
 • Poziom 8  
  Wydaje się, że nie nic złego sie nie stanie, ale to auto prawie z 2010 roku i pytam żeby czegoś nie uszkodzić lub nie powodować błędów w aucie. Dodam ze to common rail wiec pewnie nie iskra a pompa w zbiorniku albo pomopa wysokiego ciśnienia lub coś podobnego.

  Dzięki.