Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

tv PS64e8000 samsung smart hub brak ikony explore 3d nie łączy się

Bigger_pl 29 Apr 2013 21:46 3654 1
    Bigger_pl
    Level 2  
    Witam. Mam pytanie czy ktoś spotkał się z takim objawem w TV Samsung Smart TV. Mam 2 miesiące plasmę PS64E8000 W opcji Smart Hub jest okno Expolre 3D. , gdzie można oglądać programy w 3D. Wszystko fajnie hulało a od kilku dni zniknęła mi ikona Explore 3D - został tylko napis i nie można uruchomić tej funkcji. Specjaliści w Samsung kazali przeprowadzić reset Smart Hub, niestety nie przyniosło to rezultatu. Zgłosiłem reklamację, ale może ktoś miał taki przypadek i zostało to jakoś rozwiązane to proszę o kontakt.
    slawomk
    Level 10  
    Witam,

Co prawda mam Samsunga UE40F6400 od kilku dni ale już wkurza mnie to, że w Smart Hub po włączeniu Explore 3D filmy odtwarzane są przez kilka, kilkanaście sekund po czym "nastaje ciemność" i TV zawiesza się na tym ciemnym ekranie i czasem nawet komenda "cofnij" i "wyjdź" na pilocie nie działa. Muszę z pilota wyłączyć i ponownie włączyć TV. Ponadto już raz zgubił sieć Wi-Fi i musiałem od nowa "łapać" i wpisywać hasło. Inny telewizor Samsung, w drugim pomieszczeniu, w podobnej odległości od routera miał połączenie.
    Jak można zresetować Smart Hub-a aby powrócić do pierwotnych ustawień? Może to coś da.
    Posiadam już Samsunga UE22ES5400 (bez 3D) ponad rok i w nim wszystkie funkcje Smart działają bez problemu.