Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Megane II 2004 1.5dci - Kodowanie Wtrysków DELPHI CLIP.EM

30 Kwi 2013 08:39 11382 8
  • Poziom 13  
    Witam - tak jak w tytule - Pytanie brzmi w jaki sposób mam zakodować wtryski po wymianie urządzeniem Renault CLIP ?
    z czego zczytać nr. kodu wtrysku i w jakiej opcji oprogramowania mam wprowadzić i zatwierdzić kody wtrysków. Z góry dzięki i liczę na cierpliwość i wyrozumiałość :) Jestem świeżym użytkownikiem Clipa.
  • Poziom 28  
    Witam ,masz na wtryskach wypisane kody wtryskow .Do kazdego cylindra po wlozeniu nowego wtrysku dopisz w adaptacji jego numer ,jak masz problem gdzie znalezc opis to klania Ci sie plik w PDF-e zalaczony do programu.Pozdrawiam
  • Poziom 14  
    A tak naprawdę, to mało kto wie, że te kody są tylko potrzebne, by silnik spełniał normy emisji spalin. I bez wpisania ich do sterownika silnik też pracuje prawidłowo.
  • Poziom 36  
    Melepeta36 napisał:
    I bez wpisania ich do sterownika silnik też pracuje prawidłowo

Kto Cię uczył takich bzdur???!!!

Marsz do oślej ławki ,poczytać o CP2 , CP3
    Długi weekend szkodzi?
  • Poziom 14  
    jurekk55 napisał:
    Kto Cię uczył takich bzdur???!!!
    Szkoła serwisowa Renault ul. Lewinowska 37, 03-684 Warszawa
  • Poziom 36  
    Melepeta36 napisał:

Szkoła serwisowa Renault ul. Lewinowska 37, 03-684 Warszawa

Więc tam wróć i poproś o korepetycje , silnik odpala to fakt , ale nie jest sterowany optymalnie , odpalenia po kolejnych tygodniach jazd może pomogą , ale co z bałaganem który przez ten czas się nawarstwi?
  • Poziom 13  
    Witam - Kody potrzebne do kodowania odczytuje się z naklejki i w clipie szuka opcji kodowania Wtrysków! i tu uwaga! koduje się je od strony skrzyni biegów.
    - i czasem nie da się zakodować tych wtrysków które są od mocniejszej wersji..
    A i na prawdę polecam Kodowanie - Bo jeśli coś było zaprogramowane to moim zdaniem Powinno być nadal.. Nie bez przyczyny ktoś to uczynił.