Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toshiba Satellite l300 - Po formacie brak ładowania Baterii

marcinus2111 30 Kwi 2013 13:07 2178 4
  • #1 30 Kwi 2013 13:07
    marcinus2111
    Poziom 2  

Witam. To mój pierwszy raz na tym forum. Czytałem różne posty, na temat baterii i zaden ze sposobów naprawy usterki nie dzała w moim przypadku.
    A wiec z grubsza opisze.
    Jakis mies. temu kupiłem toshibe satellite l300 w komisie. stan nawet nawet. Systemem licencyjnym był Win. VISTA. Z racji ze system mi sie nie podobał i mulił komputer, zrobiłem Formata i postawiłem XPeka..i nastąpił problem. Jak komp stał na VISCIE bateria trzymała jakies 20 moze 30 min, słabo ale zawsze cos. W momecie postawienia Xp. bateria znikneła. Wszystkie stery sciągnołem pod ten model ze strony producenta...A baterii dalej nie ma, w momecie odpiecia zasilacza komputer wyłancza sie odrazu jak stacjonarny. miernik bateri pokazuje stan zero. gzdie na wiscie pokazywał ładowanie. a tu nic. zinstalowałem Battery mon. tam pokazuje naładowanie 0,5 czyli nic. Nie wiem co jest, czy to wina systemu ??? Pomóżcie .
    A dodam ze lampka bateri swieci cały czas na czerwono...

0 4
  • #2 30 Kwi 2013 13:50
    spaniel111
    Poziom 27  

Bateria dożyła końca swoich dni :cry: :cry: :cry:

0
  • #3 30 Kwi 2013 17:22
    marcinus2111
    Poziom 2  

Ale to jak??? tak przy zmianie systemu. Taki zbieg okoliczności?! ze dwa w jednym?? dodam ze system widzi baterie ze jest?? Ale nie moge w panelu sterowania uruchomic TOSHIBA power saver. wyskakuje ze nie mam uprawnien...o co camam???

Dodano po 3 [minuty]:

AAaaa i jeszcze jedno. system byl stawiany na podpietej baterii... xp po instalacji nie rozpoznawał nawet plyty gównej juz nie wspomne o grafice , czy wifi i całej reszcie. dopiero po sciagnieciu sterowników cos sie ruszyło.. A może odpalic licencyjna Viste mam ja na 3ej partycji która jest ukryta. tylko nie wiem jak to ruszyc ... Może to pomoże?

0
  • #4 30 Kwi 2013 18:59
    spaniel111
    Poziom 27  

marcinus2111 napisał:
    Ale to jak??? tak przy zmianie systemu. Taki zbieg okoliczności?! ze dwa w jednym?? dodam ze system widzi baterie ze jest?? Ale nie moge w panelu sterowania uruchomic TOSHIBA power saver. wyskakuje ze nie mam uprawnien...o co camam???

Dodano po 3 [minuty]:

AAaaa i jeszcze jedno. system byl stawiany na podpietej baterii... xp po instalacji nie rozpoznawał nawet plyty gównej juz nie wspomne o grafice , czy wifi i całej reszcie. dopiero po sciagnieciu sterowników cos sie ruszyło.. A może odpalic licencyjna Viste mam ja na 3ej partycji ktura jest ukryta. tylko nie wiem jak to ruszyc ... Może to pomoże?

system byl stawiany na podpietej baterii... xp po instalacji nie rozpoznawał nawet plyty gównej juz nie wspomne o grafice , czy wifi i całej reszcie. A jak ma widzieć bez sterowników :?: :?:

Za widoczność baterii w systemie może być odpowiedzialna jakaś aplikacja :?: :?:

A może odpalic licencyjna Viste mam ja na 3ej partycji ktura jest ukryta. tylko nie wiem jak to ruszyc ... ukryta partycja to partycja recovery podejrzewam teraz jak zainstalowałeś inny system straciłeś do niej dostęp , naprawić się to da ale to dłubanina jak cholera :cry: :cry:

Może to ci w czymś pomoże jak na elektrodzie nic nie znajdziesz chociaż pojawiały sie te tematy poszukaj

http://peb.pl/windows/243078-poradnik-komputerowy-dla-ka-dego-instalacja.html
    36. Instalacja Windowsa z recovery, kiedy rozruch z recovery został uszkodzony

0
  • #5 01 Maj 2013 14:21
    marcinus2111
    Poziom 2  

Spoko .... co do visty wszystko prawie jasne, ale temat baterii dalej pod znakiem zapytania. Spróbuje wypalic Viste i zobaczymy... Dam znać co i jak. i dzieki za pomoc :)

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo