Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

hp LaserJet 1200 series - nie drukuje - błąd; na Win7

morimelka 30 Kwi 2013 21:17 2634 3
  • #1 30 Kwi 2013 21:17
    morimelka
    Poziom 2  

Witam!
    Mam problem z drukarką. Kiedy każe jej wydrukować plik, ona zupełnie nie reaguje, czeka cały czas w gotowości, czyli święci się górna zielona lampka. Natomiast gdy wyswietle jej właściwości, to przy pliku, który czeka w kolejce na wydrukowanie pojawia się komunikat: drukowanie - błąd.
    Mam Windows 7, do tej pory było ok, drukowała, ostatnio wyskoczył mi ten sam problem, ale jakoś w końcu ruszyła (tylko nie pamiętam, co zrobiłam...).
    Bardzo proszę o pomoc, co robić?
    Pozdrawiam!

0 3
  • #2 30 Kwi 2013 21:36
    Lzep
    Poziom 39  

morimelka napisał:
    ... ale jakoś w końcu ruszyła (tylko nie pamiętam, co zrobiłam...).
    Bardzo proszę o pomoc, co robić?
    1) Przypomnieć sobie, co robiłaś !
    2) Zmienić sterownik drukarki - najlepiej na innej HP z tej samej serii, czyli 1xxx, ale niekoniecznie.
    HP działają pod różnymi sterownikami, raz lepiej, raz gorzej - czasem trzeba eksperymentować !
    U mnie w firmie np. HP P2015 w niektórych zadaniach lepiej chodzi na sterowniku od HP 4050 :D.

0
  • #3 30 Kwi 2013 21:37
    suri1986
    Poziom 23  

Może trzeba wtyczki z obu stron dobrze włożyć...(nie pisze tego złośliwie)

0
  • #4 30 Kwi 2013 21:49
    morimelka
    Poziom 2  

Wtyczki sprawdzałam już, to nie to. Tez podejrzewam sterownik, ale do tej pory drukarka działała. Choć faktycznie, odkąd mam win 7 drukowałam rzadko, wczesniej miałam XP.
    Stronę testową drukuje bez problemu, we właściwościach drukarki nie pisza o żadnych nieprawidłowościach ze sterownikiem. No ale spróbuje cos ściągnąć i zainstalować. A co ostatnio zrobilam? Włączyłam, wyłączyłam, chyba cos takiego tylko, a może komputer zrestartowalam...? Pokombinuje. Ale gdyby ktoś cos jeszcze mógł pod powiedzieć - będę wdzięczna!

0