Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tuner DVB-t oraz do telewizji kablowej analogowej.

R3V0L 01 Maj 2013 15:46 2469 6
  • #1 01 Maj 2013 15:46
    R3V0L
    Poziom 7  

Witam.

Szukam aktualnie jakiegoś tunera tv usb do komputera. Chciałbym się dowiedzieć czy te tunery hybrydowe będą odbierać sygnał analogowy z telewizji kablowej UPC jak i zarówno tej nowej dostępnej dla wszystkich dvb-t? Wszędzie jest tam w specyfikacji napisane, że odbiera sygnał analogowy, ale niestety nie wiem czy zwykły analog jaki był do tej pory ma taki sam standard jak ten co jest dalej w tv kablowej.

Z góry dziękuje za wszelką pomoc :)

0 6
  • #2 01 Maj 2013 20:31
    jurek.adam
    Poziom 43  

Jeśli chodzi o telewizję analogową w UPC, to nic się nie zmieniło. Natomiast naziemną telewizję analogową (sygnał odbierany przez zwykłe anteny) zastąpiła naziemna telewizja cyfrowa.

0
  • #3 01 Maj 2013 21:35
    R3V0L
    Poziom 7  

Chyba nie zrozumiałeś mojego pytania :) Chodzi mi o to czy na tunerze dvb-t będę mógł odbierać równocześnie telewizję analogową z UPC oraz cyfrową ogólnodostępną dla wszystkich? :)

0
  • #4 01 Maj 2013 22:06
    jurek.adam
    Poziom 43  

Twoje pytanie zrozumiałem, ale Ty nie zrozumiałeś mojej odpowiedzi.

Dodano po 28 [minuty]:

R3V0L napisał:
    Chodzi mi o to czy na tunerze dvb-t będę mógł odbierać równocześnie telewizję analogową z UPC oraz cyfrową ogólnodostępną dla wszystkich?
    Co znaczy równocześnie? W tym samym czasie?

0
  • #5 01 Maj 2013 22:08
    R3V0L
    Poziom 7  

Być może, ale to w takim razie proszę wyjaśnij mi, w którym zdaniu jest odpowiedź dotycząca tego, że będę mógł odebrać za pomocą jakiegoś tunera usb, sygnał analogowy z telewizji kablowej oraz bezpłatnej telewizji dvb-t? :)

EDIT:
    Tak, zgadza się :)

0
  • #7 02 Maj 2013 11:21
    R3V0L
    Poziom 7  

Okej. :) Rozumiem, że jeżeli będę chciał oglądnąć sobie telewizję analogową to muszę wypiąć kabel od anteny odbierającej sygnał dvb-t i na odwrót? Nie będę mógł ich jednocześnie podłączyć?

0