Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

STAG 4 - Potrzebny schemat wewnetrzny komputera STAG 4

01 Maj 2013 18:45 2775 5
  • Poziom 11  
    Instalacja Stag 4 założona 2,5 roku temu do Daihatsu Sirion 1,3. Od początku muliła się trochę na niskich obrotach ale jeździło. Po roku strzelił tranzystor w kompie benzynowym (2 wtryskiwacz). Po zmianie strzelił ponownie. Wymieniłem cały komp benzynowy i rok było dobrze aż znowu zaczęło lać na 2 świecy. Omomierz zaczął pokazywać inaczej na wtyczce 2 wtryskiwacza benzynowego identycznie jak przy wcześniejszych awariach (jakieś upływy) i strzeliło tym razem komp gazowy. Podstawiłem drugiego Staga 4 ale po 15minutach na gazie strzeliło kolejny komp gazowy. Jest po gwarancji więc jest problem dodatkowy gdyż gaziory mówią by jechać do elektryka gdyż winna jest instalacja benzynowa a elektrycy mówia by jechać do gaziora ;(( Próbuję rozgryźć problem ale scalaki w kompie gazowym są zalane lakierem więc bez schematu ani rusz. Chcę spróbować naprawić komputer gazowy STAG 4. Benzynowy do Siriona udało mi się znaleźć uszkodzony tranzystor bez schematu ale tu jest trochę trudniej.
  • Poziom 11  
    Tylko że proszę doczytać cały mój post. Nie chodzi mi o schemat podłączenia Stag 4 ale o schemat wewnętrzny komputera Stag 4. Przecież jasno napisałem że scalaki są zalane lakierem i trudno rozeznać się co to za scalak więc trudno zmierzyć co w kompie padlo. Z drugiej strony dziękuje za zainteresowanie i próbę pomocy. Raz jeszcze - potrzebuję schemat wewnętrzny a nie instalacyjny STAG 4.
  • Poziom 11  
    Na szczęście okazało się, że był źle podłączony przez gaziora kabelek sygnałowy. Jest ok.