Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pogorszona grafika na przeglądarce.

02 Maj 2013 01:43 5283 15
  • Poziom 7  
    Witam.
    Mam pewny problem z wyświetlaniem się grafiki tylko na przeglądarce. Dzieje mi się to już od około tygodnia. Pytając innych mówili żeby za aktualizować przeglądarkę, flash'a - nie pomogło. Zmieniłem przeglądarkę z Mozilli na chrome - również nie pomogło.
    Grafika wygląda tak, że widać czyste piksele, zdjęcia z facebook'a są w gorszej jakości widać wypikselowanie, można wyłapać dokładnie te kwadraciki.
    Zapodaje przykład (kawałek strony z tym "wypikselowaniem"):
    Pogorszona grafika na przeglądarce.
    Coś takiego. Zdjęcia jak mówiłem, są w bardzo złej jakości.
    Dodam też, że jeżeli wchodzę na stronę i widzę , że takie coś mi się dzieje to jak nacisnę skrót ctrl+shift+r, to się wszystko naprawia, no ale jak kliknę na inną stronę, to znowu to samo i bym musiał co nowa strona to klikać ten skrót.
    Poradzi ktoś coś?
    Proszę bardzo o pomoc.

Proszę poprawić błędy pisowni w swoich wypowiedziach! Niewykonanie polecenia nagrodzę ostrzeżeniem. 3.1.13. (Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych. [DriverMSG]
    Proszę poprawić post i wkleić zdjęcia wg tej instrukcji: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2053101.html [DriverMSG]
  • Poziom 23  
    Z jakiego lacza internetowego korzysasz? Z tego co pamietam to operatorzy lacz mobilnych wlaczaja optymalizacje stron poprzez kompresję wszystkich obrazków znajdujących się na dowolnej stronie internetowej w celu zmniejszenia transferow.

Dodano po 7 [minuty]:

Jesli korzystasz z internetu mobilnego to zadzwon do Biura Obslugi Klienta Twojego operatora i naswietl im problem. Jest mozliwosc wylaczenia tej kompresji ale pamietaj, ze transfer bedzie szybciej sie zuzywal.

Pozdrawiam.
  • Poziom 7  
    Ale jest to możliwe, że teraz tydzień temu mi to tak zrobili?
    Przed tygodniem wszystko działało jak powinno, tylko od nie dawna zaczęło się pogarszać.
    Mój internet to radiówka z T-mobile.
  • Admin grupy komputery
    lapaska098 napisał:
    Ale jest to możliwe, że teraz tydzień temu mi to tak zrobili?
    Tak.
  • Poziom 7  
    W ogóle z jakiej racji mi to jak już wyłączyli ?
    Nie wyrażałem żadnej zgody itp.
  • Poziom 23  
    lapaska098 napisał:
    Nie wyrażałem żadnej zgody

Poczytaj sobie umowe - na wiele rzeczy nie potrzebuja Twojej zgody. Zadzwon do BOK T-Mobile i po sprawie.
  • Poziom 11  
    m.t-mobile-trendy.pl/artykul,694,blueconnect_compressor_-_mobilny_internet_na_sterydach,testy,1.html
  • Poziom 7  
    A jest możliwe, że to wina jakiegoś problemu na komputerze ?

Dodano po 5 [minuty]:

I jeżeli chodzi o ten link (m.t-mobile-trendy.pl/artykul,694,blueconnect_compressor_-_mobilny_internet_na_sterydach,testy,1.html) to żadnym kompresorem się nie bawiłem.
    Zostaje mi chyba tylko zadzwonić do BOK T-mobile.
  • Poziom 11  
    Wejdz w kompressor i wylacz kompresje zdjęć. dostajesz rozwiązanie na dłoni...nieważne że się tym nie bawiłes, na bank w tym jest przyczyna
  • Poziom 7  
    Jestem w tym trochę zielony i że tak powiem :
    Gdzie to jest?
  • Poziom 7  
    Tylko jest mały problem. To działa na wcześniejszy modem z blueconnect. Owy modem miał swój sterownik pod nazwą blueconnect. Teraz mam aplikację Internet Manager i ten program jakby nie współpracuję z tym.
    Są jakieś inne rozwiązania lub powiązanie tych dwóch programów?
  • Poziom 7  
    To dalej nie działa ;/
    Wszystko ustawione na bez kompresji i dalej mi się te kwadraciki robią ;/
  • Poziom 16  
    Zadzwoń na biuro obsługi klienta
  • Poziom 7  
    Jest tak. Grafika się polepszyła, zdjęcia już są w normie, ale niektóre dalej słaba jakość ;/ , lecz tło stron ma kwadraty dalej ;/