Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

lavamat 47330 - nie działa...

MIkey_94 02 May 2013 18:45 1554 2
    MIkey_94
    Level 2  
    Witam.

Coś stało sie z moją pralką, i juz nie wiem co... :(
    Moze powiem od początku co i jak...
    Jakiś czas temu gdy moja Mama robiła pranie powiedziała mi ze pralka po wirowaniu zostawiła wodę wśród prania... spuściłem więc ją i włączyłem ponownie na wirowanie, niestety bezskutecznie, ponownie spuściłem wodę wyciągnąłem ten koszyk/filtr co aby się do niego dostać trzeba otworzyć z przodu małe drzwiczki i wykręcić taki czarny kurek, dzięki któremu również spuszcza się wodę z pralki. Okazało się że w tym koszyku były jakieś włosy, pieniądze <1,2,5,10 groszy> oraz co mnie zdziwiło-gwoździki... wyczyściłem ten koszyk wsadziłem ponownie, ponownie włączam już byle jaki program lecz niestety po wciśnięciu przycisku START wszystko co się dzieje to to że:

-WYŚWIETLI SIĘ CZAS DO KOŃCA PRANIE NP 2h 40min
    -bęben zakręci się ze 2 razy
    -zapiszczy tak bardzo bardzo po cichutku, oraz na wyświetlaczu pojawi się ikonka spuszczania wody z pralki
    - powinno nastąpić zraszanie proszku do prania a zamiast tego pralka jakby kończy swoje działanie odbezpiecza zamek w klapie pralki ale słychać dźwięku końca prania, a gdy przekręcam pokrętło zmiany programu na wyświetlaczu pojawia się tylko "Err"

sprawdziłem wszystkie filtry-są czyste
    węże nie są nigdzie zagięte
    kranik który doprowadza wodę do pralki jest otwarty
    Na programatorze nie widać żadnych śladów przypalenia/zmiany kolorów ani nie czuć żadnego nawet najdrobniejszego zapachu spalenizny

Nie wiem już co mam z tym zrobić, POMOCY

Proszę mnie pokierować co sprawdzić-choć bym miał to zrobić ponownie

Z góry DZIĘKUJE ZA POMOC. Pozdrawiam i czekam na szybkie podpowiedzi...
    User removed account
    User removed account  
    MIkey_94
    Level 2  
    No właśnie nic nie blokuje, wszystko jest wyczyszczone....
    Nie ma ani buczenia ani nic - dosłownie...

Co z tym zrobić?