Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

apollo Quicki 728_tablet nie widzi modemu usb, jak ustawić

aosinsm 02 May 2013 20:39 4029 12
    aosinsm
    Level 8  
    Dzień dobry.

Bardzo proszę o pomoc jak "podłączyć" do tableta apollo Quicki 728 modem USB np. z Plusa? Mówiąc podłączyć mam na myśli ustawienia w tablecie/modemie itp..
    Przyznam się, że szukałem troszkę, ale nic konkretnego nigdzie nie znalazłem ( jeśli chodzi o ten model tableta)
    Z góry dziękuję za wskazówki, linki i zdjęcia

Pozdrawiam serdecznie
    McMarycha
    Level 31  
    Podłącz modem 3g z kartą w środku to twojego tabletu i w ustawieniach łączności wybierz swoją sieć. Karta nie moze posiadać pinu.
    aosinsm
    Level 8  
    no właśnie tu jest problem, ponieważ tablet nie może wyszukać operatora sieci komórkowych. Wyskakuje informacja, że wystapił błąd
    McMarycha
    Level 31  
    Jaki masz modem ? Na modemie powinny byc diody led. Ja w swoim mam tak ze mruga zielona jak jest włączony a jak złapie sieć to ciągle świeci.
    aosinsm
    Level 8  
    modem to huawei w3276, jak podłącze go do tabletu na najpierw miga zielona dioda, a po chwili kolor zmienia się na niebieski. I jeszcze na tablecie wyskakuje komunikat przy usb, że pamiec jest uszkodzona i zę może być potrzebne formatowanie.
    McMarycha
    Level 31  
    Rozumiem ze modem ma czytnik sd. Może wyłącz tablet i włącz jeszcze raz z podłączonym modemem
    aosinsm
    Level 8  
    tak, ma czytnik. Spróbuję tak zrobić. Odezwę się czy to coś pomogło

Dodano po 9 [minuty]:

niestety, wyłączenie i włączenie tabletu nic nie pomogło. Może winne jest temu złe ustawienie punktu dostępowego? Nie wiem jak to ustawić, a zawłaszcza pozycji o nazwie "MCC" i "MNC" gdzie tablet informuje, że te pozycje muszą zawierać co najmniej 3 cyfry.
    McMarycha
    Level 31  
    Wiesz co moze poszukaj na stronie operatora karty.
    aosinsm
    Level 8  
    karty od tableta?
    McMarycha
    Level 31  
    karty która jest w modemie 3g
    aosinsm
    Level 8  
    ehhhhhh, nic nie mogę znaleźć ( pewnie źle szukam )
    aosinsm
    Level 8  
    Zna może ktoś program, który można zainstalować na androida 4.0 do połączenia z modemem usb?
    Bardzo proszę o pomoc